‘160 Bin Hemşehrimize 160 Bin Fidan’

‘160 Bin Hemşehrimize 160 Bin Fidan’

160 bin hemşehrimize 160 bin fidan (4)

Ceyhan Belediyesi’nin ‘160 Bin Hemşehrimize 160 Bin Fidan’ Kampanyası Devam Ediyor

160 bin hemşehrimize 160 bin fidan (5)

Ceyhan Belediyesi tarafından başlatılan ‘160 bin hemşehrimize 160 bin fidan’ kampanyası çerçevesinde şehir merkezinin çeşitli noktalarına konan stantlarda vatandaşlara ücretsiz fidan dağıtımı devam ediyor.

160 bin hemşehrimize 160 bin fidan (1)

Konuyla ilgili olarak konuşan Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, daha önce cumhuriyetin 91. yıl dönümü nedeniyle hatıra ormanı oluşturduklarını ifade ederek etkinliğin devamında ilçede yaşayan vatandaşlara çeşitli türlerde ağaç fidanı dağıttıklarını söyledi.

160 bin hemşehrimize 160 bin fidan (2)

Başkan Alemdar Öztürk, “ilçemizde yaşayan vatandaşlarımıza ücretsiz olarak fıstık çamı, harnup, defne, mazı ve yasemen türlerinde fidan dağıtarak onların da yeşil bir Ceyhan için katkı vermelerini sağladık. Belediye olarak ilçemiz de ağaç sayısını ve yeşil alanları arttırmak için göreve geldiğimiz günden bu yana çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. İnşallah 160 bin adet fidanı, 160 bin hemşehrimizle birlikte toprakla buluşturacağız. Geleceğe daha temiz ve daha yeşil bir çevre bırakmak, ağacın ve ormanın önemine dikkat çekmek açısından bu kampanyayı oldukça önemsiyoruz. Vatandaşlarımızın da gösterdiği ilgi bizleri çok mutlu ediyor. Kampanyamıza destek veren herkese ve duyarlılıklarından dolayı da Ceyhan halkımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi.

160 bin hemşehrimize 160 bin fidan (3)

Fidan dağıtım stantlarını ziyaret ederek vatandaşa fidan dağıtan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, ağacı ve ormanı korumanın da her vatandaşın görevi olduğunu hatırlattı.

160 bin hemşehrimize 160 bin fidan (7)

Uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar ise Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’e duyarlılıklarından dolayı teşekkürlerini iletti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  MEB'in karnesi zayıf. Sınıf tekrarı şart!

160 bin hemşehrimize 160 bin fidan (6)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın