200 Yataklı Öğrenci Yurdu İçin “Bizde Varız!”

200 Yataklı Öğrenci Yurdu İçin “Bizde Varız!”

TurkesManga_20111226190017 - Kopya

Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Canbolat KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’ya nezaket ziyaretinde bulundu. KozanBilgi.Net’e geldiğinde Türkeş Manga’nın İlköğretim Okulunda olduğunu öğrenen Canbolat Gaziköy İlköğretim Okuluna gelerek Okul Aile Birliği Başkanı Türkeş Manga ile bir süre sohbet etti.

Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini belirten Manga, “Sayın Canbolat benim çok değer verdiğim bir dostum, arkadaşım ve oldukça başarılı bir ilçe milli eğitim müdürü. Onun gibi değerli yöneticilerin böyle önemli yerlerde bulunmaları bizim için tarif edilemez bir mutluluktur. Kendisi Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürü iken başlattığı hizmet yarışını Kadirli ilçesinde zirveye çıkarmış ve yapılamaz denilen bir çok hizmete imzasını atmıştır.” Dedi.

Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Canbolat’da Şu an ziyaret ettiğim Gaziköy İlköğretim Okulundaki yeni bina inşaatının bitmek üzere olduğunu gördüm Sayın Türkeş Manga’yı kutluyorum. Büyük bir başarıya imza attı. Gaziköy’e yakışan bir okul inşallah çok kısa süre sonra hizmet vermeye başlayacak” dedi.

Türkeş Manga’da Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Canbolat’a “Şu an bu okulun inşaatı bitince benim kasabamızın lisesi için de büyük bir hayalim var. Burayı bir ziraat lisesi haline getirip 200 yataklı bir yurt yapılma konusunda bize yardımcı olabilir misiniz? Kozan’la bu konuyu görüşüyorum. Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak sizde bu büyük hayalin arkasında var mısınız? Diye sordu.

Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu canbolat, “Türkeş Bey sizin çalışmalarınızın her zaman arkasındayım. Kozan Kaymakamı ve Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Faruk Sönmez ile bu konuyu görüşeceğim. Hatta şimdi yanınızda telefonla arıyorum” diyerek Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Sönmez’e konu hakkında bilgi verdi. Ve çok kısa bir süre içinde sonuçlanması için elimden geleni yapacağım dedi.

Daha sonra yeni okul binasının inşaatını gezen Canbolat, KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga ile vedalaşarak ayrıldı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN