4mm kalınlık ve 1GB grafik kartı: Vivo XPlay 5S bomba gibi geliyor

4mm kalınlık ve 1GB grafik kartı: Vivo XPlay 5S bomba gibi geliyor

İnce kasalı akıllı telefonlarıyla adından söz ettiren Vivo yeni bir üst seviye akıllı telefon duyurmaya hazırlanıyor. Aslında bu model Vivo cephesinde bir süredir bekleniyor, zira Çinli şirket uzun bir süredir telefon duyurusu gerçekleştirmedi.

Sızan son görüntüler Vivo’nun bir sonraki amiral gemisini bizlere gösterdi. Görüntüler Vivo’nun kullanıcıların karşısına bir kez daha oldukça ince bir telefonla çıkacağını gösteriyor. Vivo XPlay 5S olarak isimlendirilen yeni telefon şirketin daha önceki Vivo X5 Pro modeliyle karşılaştırıldı. Vivo X5 Pro sadece 6.2mm kalınlığında bir kasaya sahip.  Vivo XPlay 5S ise daha ince bir kasayı beraberinde getirecek.

Görüntüleri sızdıran kaynaklara göre Vivo XPlay 5S sadece 4mm kalınlığında olacak. Bu değer aynı zamanda bir rekor olacak. 3.5mm kulaklık girişinin bile zor sığdırıldığı telefon tanıtıldığı dönem büyük olasılıkla dünyanın en ince akıllı telefonu unvanını elde edecek.

Vivo XPlay 5S sadece ince kasasıyla dikkat çekmeyecek. Yayınlanan bilgilere göre telefonda grafik için atanmış 1GB bellek de yer alacak. Eğer bu gerçekleşirse Vivo XPlay 5S grafik kartına sahip ilk akıllı telefon olacak.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın