Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sözlü Karaisalı’da

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sözlü Karaisalı’da

Başkan Saadettin Aslan tarafından muhtarlar ile Başkan Sözlü onuruna verilen sabah kahvaltısına katıldı. Daha sonra esnaf gezisi yaptı.

ADANA- Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Karaisalı’da Belediye Başkanı Saadettin Aslan tarafından verilen kahvaltıya katıldı.

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, MHP Karaisalı İlçe Başkanı A. Sezai Yılmaz ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan’ı ziyaret etti. Buradan Atatürk Parkı içindeki çay bahçesine geçen Sözlü, kendisi ve muhtarlara verilen kahvaltıya katıldı.

DSC_0033

Kahvaltı sonrası konuşan Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, 30 Mart seçimlerinin üzerinden bir yıl geçtiğini belirterek, bu bir yıllık dönemde Adana Büyükşehir Belediyesi’nden olağanüstü destekler aldıklarını  söyledi. Aslan, kendilerine sunulan desteklerden dolayı Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve ekibine teşekkür etti.

DSC_0040

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü de kendilerine gösterilen bu güzel ev sahiliğinde dolay Başkan Saadettin Aslan’a teşekkür etti. Büyükşehir Belediyesi olarak ilçeye verdikleri hizmetleri anlatan Sözlü, daha sonra 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak seçimlere değinerek, “Siz hiç bir Başbakandan Türkmenlere selam olsun diye duydunuz mu? Ama partisinin genel kurulunda Kobani’ye selam olsun diyenleri duydunuz. Artık ahmak Türk, idraksiz Türk muamelesi görmeye  son verme zamanı gelmiştir. Onun için 7 Haziran seçimlerinde, yeniden partimizin  başına seçilen Sayın Devlet Bahçeli’nin ilkeli siyasetin, ahlaklı, tutarlı siyasetin, dün söylediği ile bugün söylediği arasına çelişmeyen, bir ifadenin temsilcisi olarak, artık Yörüklerin, Türkmenlerin desteğini, sözcülüğünü, liderliğini, başlılığını  yapma zamanı gelmiştir” dedi.

DSC_0053

Sözlü şunları söyledi:

“7 Haziran seçimlerinde, Saadettin Aslan kardeşimizle kendi seçtiğiniz evladınız  Büyükşehir Belediye Başkanı olarak sizlerden destek görüyoruz. Sözümüzün arkasındayız. Gündelik siyaset olarak söylemiyorum, her türlü imkanı Yörük ve Türkmenlerin gecikmiş haklarını teslim etmenin zamanı gelmiştir.Tufanbeyli’den, Saimbeyli’ye, Pozantı’dan, Karaisalı’ya, Aladağ, İmamoğlu ve her yerde halkımıza destek olacağız. Hibelerimiz ile doğrudan kalkınmaya sağlayacağız. İnşallah size verdiğimiz bu sözü, milletimize olan borcumuzu, omurgamız olan, Türk Milletinin çimentosu olan hemşerilerime, siz Karaisalılara, Adanalılara  boynumuzu borcu olarak yerine getireceğiz. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.”

DSC_0059

Sözlü ve beraberindekiler daha sonra esnaf gezisi gerçekleştirdiler.

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, MHP Karaisalı İlçe Başkanı A. Sezai Yılmaz ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan’ı  ziyaret etti. Buradan Atatürk Parkı içindeki çay bahçesine geçen Sözlü kendisi ve muhtarlara verilen kahvaltıya katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın