Adana da Evden Kovulan Koca 2 Gündür Af Bekliyor

Adana da Evden Kovulan Koca 2 Gündür Af Bekliyor

Adana’da, tartıştığı eşinin kendisini eve almadığı 55 yaşındaki Esef Gezgin, boynuna astığı “Fatoş Hanım bu deli çocuğu affet” yazılı dövizle 2 gündür evinin önünde gözyaşlarıyla af bekliyor.

Seyhan ilçesinde 10 yıllık eşi Fatma Gezgin’le (45) bijuteri dükkanı işleten Esef Gezgin, bir kadın personel yüzünden eşiyle tartışma yaşadı. Fatma Gezgin, kıskandığı kadın personelin işten çıkarılmasını istedi. Kocasının, personeli işten çıkarmaması üzerine kıskançlık krizine giren Fatma Gezgin, eşini evden kovdu. Eşini defalarca telefonla arayıp af dileyen koca, her defasında ‘bitti’ yanıtı aldı.

Gözü yaşlı adam, boynuna üzerinde “Fatoş Hanım bu deli çocuğu affet” yazılı bir döviz astı, başka bir pankartı da evlerinin karşısındaki bir okulun duvarına asarak ellerinde çiçeklerle beklemeye başladı. Eşinin evde olmadığını fark eden adam, eşi gelene kadar nöbet tutacağını söyledi.

Evin karşısında, boynunda pankartla bir süre bekleyen Esef Gezgin’e bir şok da duvarına pankart astığı okulun güvenlik görevlisinden geldi. Duvarın kamu malı olduğunu ve pankart asılamayacağını bildiren güvenlik görevlisi, pankartın iplerini bıçakla kesti. Okulun öğrencileri de Gezgin’e destek vererek, “Bu adamı affet” sloganı attı. Bir erkek öğrenci, “Ben kadın olsam, kocam böyle bir davranış yapsa affederdim” dedi.

Esef Gezgin, Türkiye’nin değil dünyanın huzurunda Fatma Gezgin’den özür dilediğini söyledi. Küsmelerine sebep olan kabahatin kendisinde olduğunu söyleyen Esef Gezgin, “Kendisini dinlemedim. Beni affetmesi için o kadar yalvardım, ‘senden başka kimsem yok’ dedim, ‘bitti’ dedi. Ben hala seviyorum. İster sevsin, ister sevmesin. Benim sevgim ona yeter. Kırdım, incittim. Biliyorum suçluyum. Yerden göğe kadar suçluyum. Gelene kadar burada yatıp kalkacağım” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  ABD Başkanı Biden 1915 olayları için ‘soykırım’ dedi

Ancak, Fatma Gezgin bir türlü eve gelmedi. Esef Gezgin, geceyi de otelde geçirdi.

Esef Gezgin, boynunda pankartı, ellerinde çiçekleriyle hala evinin önünde eşinden af bekliyor. – ADANA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın