Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu Liderimiz Meral Akşener Cumhurbaşkanı Olacak Dedi

Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu Liderimiz Meral Akşener Cumhurbaşkanı Olacak Dedi

İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezinde İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı İsmail Koncuk ve beraberindeki misafirleri ağırladı.

Seçim Sandığı Güvenliği adı altındaki konferansta Başkan Boyvadaoğlu Orhan Kemal Kültür Merkezinin kendilerine tahsis edilmesi nedeniyle toplantıya katılan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin e teşekkür ederek , toplantıya katılan tüm misafirlere yaptığı konuşmada :‘’Partimizin kuruluşundan bu güne kadar özveriyle çalışmalarımıza destek olan İl ve İlçe yöneticilerimize teşekkür ediyorum. İl Başkanı olarak göreve geldiğim günden beri önemli çalışmalar yaptık. Ekip olarak yaptığımız bu çalışmalarda önemli mesafeler elde ederek bu günlere geldik. Bu öz güven ile demokrasinin vazgeçilmez unsuru olan parlamenter sistemin devamını sağlamak hedefimiz olacak. Liderimiz Meral Akşener’ i Cumhurbaşkanı, İYİ PartiYİ de iktidar yapacağız.’’ dedi.

Konferansa katılan Seçim İşlerinden Sorumlu Gen. Başkan Yardımcısı İsmail Koncuk , Genel İdare Kurulu Üyeleri Burcu Akçaru ve Nihal Ağca, Gen. İdare Kurulu Üyesi ve Baş Danışman Ali Aydın, Kurucu İl Başkanımız M.Metanet Çulhaoğlu ve birçok Kurucular Kurulu Üyelerinin katıldığı toplantıda Gen. Başkan Yardımcısı İsmail Koncuk konuşmasında:EVLATLARIMIZ İÇİN HAK, HUKUK, ADALET

İyi Partiye gönül vermiş sevgili Adanalılar Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener’ in selamını getirdim. Bugün burada sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyuyorum. Burada eski dostları görüyorum. Bu dostlar çözümün anahtarı neredeyse oraya koşarlar ve bu ülkede tehdit gurupları vardır. İyi Parti olarak tüm bu olumsuzluklara son vereceğiz. Korkmadan nefes alacağımız bir vatanı hep birlikte inşa edeceğiz. 24 Haziran siyasi tarihimiz açısından çok önemli. Bu ülkede Atatürk ve silah arkadaşlarının büyük mücadelelerle kurduğu Cumhuriyet ve kazanımlarını korumak hepimizin öncelikli hedefi olmalı. Bu seçim önceki seçimlere benzemez. Siyasi görüş ve bakışlarımız ne olursa olsun, itibarlı saygın biri olmak için, evlatlarımızın geleceği için, hak,adalet,hukuk için mücadelemizi sürdürelim. Anne ve babaların siyasi görüşlerinden dolayı çocuklar suçlanıyorsa bir sorun var demektir. Bu kadar korkunun yaşatıldığı bir ülkede demokrasi var deniliyorsa yalan söylüyorlar. Hz. Ömer’ in bir sözü var “Camiyi yık, Adaleti yıkma “. Yargı ve adaletin bittiği bir ülkede nefes alınabilir mi? 16 yıldır hükümette bulunanlar, bu milletin evlatlarını korumak için hiç mi çare aramazlar. İyi Parti olarak genç işsizliği önlemek ana hedefimiz olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  MEB duyurdu! 3 gün uzaktan eğitime ara veriliyor

Ülkemiz Dünyada kendine yeten 8 ülkeden biriyken, bugün gelinen nokta çok acıdır. Bu ülkenin tüm güzelliklerini oluşturan çalışan, üreten vatandaşlarımızla beraber olmak çok güzel bir duygu . Anketçilerin iflas ettiği bir seçim olacak, hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın