Adana MHP’ye ziyaretler ve değerlendirmeler

Adana MHP’ye ziyaretler ve değerlendirmeler

MHP MDK Başkanı Fatin Özdemir ile MHP Çukurova İlçe Başkanı ve yöneticiler MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş’ı ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler.

Yusuf Baş: İnsanlarımızda büyük bir kıpırdama, büyük bir hareket var. Sanki yeniden 99 ruhunu görüyorum.

Fatin Özdemir: Mahalli idareler seçiminde herkes ‘Ben Hüseyin Sözlü’yüm’ diyerek koştu, kendisi başkan adayı imiş gibi çalıştı. Yani o işin sorumluluğunu herkes üstlenince başarı geldi. Genel seçimde de herkes kendisini Sayın Genel Başkanımızın yerine koyarak çalışırsa yine başarırız.

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi Adana İl Başkanı Yusuf Baş “İnsanlarımızda büyük bir kıpırdama, büyük bir hareket var. Sanki yeniden 99 ruhunu görüyorum” dedi.

MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Adnan Fatin Özdemir ile MHP Çukurova İlçe Başkanı Sertan Duran MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş’ı ziyaret ederek üstlendiği görevinde başarılar dilediler. Özdemir ve Duran’la birlikte ilçe yöneticileri, belediye meclis üyeleri ve ilçe kadın kolları mensupları MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş’ı ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında Özdemir, konuşmasına bir anısını anlatarak başladı ve şunları söyledi:

fatin ozdemir

99 YILINDA MEMUR YUSUF BAŞ

“99 seçimleriydi. Ceyhan Ülkü Ocakları Başkanı olan Hüseyin Sözlü Bey ile beraber Aladağ’a gittik. O dönemde devlet memuru olmasına rağmen Yusuf Hoca baktık aracına üç hilali, bozkurtu çekmiş bizi karşıladı. Konvoy halinde ilçeye girdik. Yusuf Başkan o şartlarda dahi yiğitçe bu davanın mücadelesini veren bir arkadaşımızdır. O günden bu güne dostluğumuz hep devam etti, bundan sonra da devam eder inşallah. Kendisinden memnunuz; Allah razı olsun.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kozan'lı Müzisyenlerin Feryadı: "Müzik Susmasın Dediler, Bizi Susturdular!"

30 MART’TA NASIL BAŞARILI OLDUK

Görev değişimini ‘Bayrak yarışı’ olarak niteleyen Özdemir, daha önce görev yapmış yöneticilere de ayrıca teşekkür etti. Özdemir, genel seçimde başarılı olmak için de 30 Mart seçimlerine atıfta bulunarak şunları kaydetti:

“Mahalli idareler seçiminde herkes ‘Ben Hüseyin Sözlü’yüm’ diyerek koştu, kendisi başkan adayı imiş gibi çalıştı. Yani o işin sorumluluğunu herkes üstlenince başarı geldi. Burada da herkes, bütün dava arkadaşlarımız, bütün partililerimiz kendisini Genel Başkanımızın yerine koyarak çalışırsa herkes kendisini il, ilçe başkanı yerine koyarak çalışırsa başarılı olacağımız kanaatindeyim. Gördüğümüz kadarıyla Adana’da herkes bu sorumluluğun bilincinde”

fatin ozdemir2

SERTAN DURAN: 7-24 ÇALIŞIYORUZ

MHP Çukurova İlçe Başkanı Sertan Duran da; “Kahvelerde, ev toplantılarında sivil toplum örgütlerinde olsun, oralarda eğitim öncelikli teşkilatlanma çalışması yapıyoruz. Gönüllülük esasına dayalı bir çalışma söz konusu. Büyük bir teveccüh var. İnşallah Çukurova’da birinci parti olacağız. Bunun için 7-24 çalışıyoruz” diye konuştu.

YUSUF BAŞ, YOĞUN İLGİDEN ÇOK MEMNUN

Ziyaretlerinden ötürü memnuniyet duyduğunu belirttiği Fatin Özdemir, Sertan Duran ve yöneticilere teşekkür eden MHP Adana İl Başkanı, “Bu kapı herkese açık. Ziyaretçi trafiği çok yoğun şekilde devam ediyor. Herkes burayı kendisinin evi gibi hissediyor. Çok büyük bir teveccüh var. Bu tabii ki benim şahsıma münhasır bir ilgi değil; teşkilatımızın kan tazelemesinin verdiği bir enerji ve heyecanla hareketin hızlanması olarak değerlendiriyorum. İnsanlarımızda büyük bir kıpırdama, büyük bir hareket var. Sanki yeniden 99 ruhunu görüyorum. Aday adaylarımızın da sahaya çıkmasıyla o ruhun daha bariz hale geleceğini gözlemliyorum. İnşallah Cenab-ı Allah daha da iyisini nasip eder” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kozan Kızılay’dan Başkan Özgan’a Teşekkür Belgesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın