LÜTFEN!
GEÇİRDİĞİMİZ BU ZOR GÜNLERDE YAŞAMAK VE YAŞATMAK İÇİN EVDE KAL TÜRKİYE'M!

ADANA VE CEYHAN’DA YENİ SAYFA

ADANA VE CEYHAN’DA YENİ SAYFA

ADANA GİBİ BAŞKAN ZEYDAN, SİYASETTE YENİ UFUK KADİR AYDAR

Adana siyaseti 2019 yerel seçimlerini Adanalıya yakışır bir şekilde tamamladı. Adana’da Selahattin Çolak, Ceyhan’da ise Emin Civelek’in ardından tam 20 yıl sonra sosyal belediyeciliğe yeniden kavuştu. Seçimler sürecinde neler olmadaki, biz sadece yerel seçimlere gittik, Ama sanki savaşa gidecekmişiz gibi bir beka sorunu diye bir kelimeyi yaydılar belediye seçimi ile beka sorunu arasında nasıl bir fark vardı. Elbette ülkemizde beka sorunu vardır bunların başında Tank Palet fabrikası bir beka sorunudur, İrili ufaklı Ege açıklarındaki adaları vermek beka sorunudur vs çok şeyler sayabiliriz bu sorunlarımız dururken hepsi’hepsi bir yerel seçime gittik ama neler yaşanmadık ki ayrıştırmalar, Ötekileştirmeler, tehditler, yalan yanlış yazılan ve çizilenler, yok efendim oy verirseniz beraat belgeniz olacak yada oy verirseniz Türkiye’nin imanı olacak yada seçilirse görevden alırım gibi sözler 2019 yerel seçimlerine damgasını vurmuş oldu.

ADANAYI ALIRIM DEDİ ALDI

Seyhan Belediye başkanı Zeydan Karalar Seyhan belediye başkanlığı süresince sosyal belediyecilik ile öne çıktı kimseyi ayrıştırmadı, kimseyi ötekileştirmedi, işçisine sahip çıktı, sen ben demedi ve dedirtmedi, her zaman yaptığı hizmetleri Adanalının gönlünde taht kurdu ve adı Adana gibi başkan oldu vatandaşların gözünde büyüdü, vatandaşların gözünde ışık gördü ve dedi ki ben Adanayı alırım dedi ve dediği yaptı ve aldı yolun açık olsun Adana gibi başkan.
SİYASETTE YENİ UFUK KADİR AYDAR

Ceyhan siyaset yelpazesi tarihi tekerrür ettirdi, Sosyal demokratları kalesi olan Ceyhan 1999 yılından beri yani 20 yıldan beri bir türlü yerelde iktidar olamamıştı bu tabu yıkıldı sen,ben demeyen,insanları ötekileştirmeyen,her kesimi kucaklayan genç dinamik geleceğin siyasetçisi olma yolunda birinci adımını başarı taçlandıran bir isim,20 yıl sonra Ceyhan siyasetinde tarihi tekerrür ettiren,Ceyhan’ın geleceği için Destan yazmaya geliyoruz diyen Ceyhan’ın Kadirine Ceyhan kucak açtı yolun başında olmasına rağmen benim diyen siyasetçilere taş çıkaran Genç başkan Kadir Aydar Ceyhan senden çok şeyler bekliyor bunu da azimle başaracağından kimsenin kuşkusu olmasın. Yolun açık olsun,Allah yar yardımcın olsun.zamanı geldiğinde sende bu kez Adana gibi kadir olursun inşallah.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın