Adana’da Bahçeli heyecanı

Adana’da Bahçeli heyecanı

MHP Lideri Devlet Bahçeli, son mesajını yarın Cumartesi günü Adana’da verecek.

ADANA –Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yarın (31 Ekim 2015-Cumartesi) Adana’da hemşehrileriyle kucaklaşacak.

SAAT 11.00’DA FUAR MERKEZİNDE

MHP Lideri Devlet Bahçeli, seçim çalışmaları kapsamında son günü Adana’da geçirecek. Yarın Adana’da bulunacak olan Bahçeli, 31 Ekim 2015 tarihinde Cumartesi günü saat 11.00’da Tüyap Çukurova Fuar ve Kongre Merkezi’nde hemşehrilerine hitap edecek. Seçim çalışmalarının aynı gün akşam saat 18.00’da bitecek olması hasebiyle MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, son saatlerde son mesajını memleketi Adana’da vermiş olacak. Programın müsait olması halinde Bahçeli’nin vatandaşlara hitabından önce kent içinde esnafı selamlaması bekleniyor.

28 ekim 2015 bahceli ve bas

BÜTÜN VATANDAŞLAR DAVETLİ

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, yaptığı açıklamada “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’yi Adana’da, memleketinde misafir edecek olmamızdan dolayı bütün hemşehrileri gibi bizler de büyük bir heyecan içindeyiz. Sayın Liderimizin hemen her seçimde son çalışma gününü ilimize ayırmış olması, son mesajını da yine kentimizde verecek olması Adana’ya verdiği büyük önemin bir göstergesidir. Eminim; hemşehrileri de Başbakan olarak görmek istedikleri Sayın Devlet Bahçeli’yi en iyi şekilde karşılayacaklardır. Bu vesileyle, ‘Bu vatan benim, bu bayrak, bu cumhuriyet benim’ diyen, daha iyi yarınlar isteyen partili-partisiz bütün vatandaşlarımızı saat 11.00’da fuar merkezinde memleket evladı, gerçek devlet adamı, vatanına milletine aşık hemşehrilerini Sayın Devlet Bahçeli’yi dinlemeye davet ediyorum.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  3 Mayıs Türkçüler Günü

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın