Adana’da Modifiye Tutkunları Cam Filmi Yasağının Kaldırılmasını İstedi

Adana’da Modifiye Tutkunları Cam Filmi Yasağının Kaldırılmasını İstedi

Adana’da sosyal medya üzerinden haberleşip bir araya gelen modifiye tutkunları, cam filmi yasağının kaldırılmasını istedi.

Sosyal medyada kurdukları grupta buluşan modifiye tutkunları cam filmi yasağına ve araçlara yapılan görsel modifiyelerin yasaklamasına tepki gösterdi. Adana Modifiy Garaj grubunun yöneticisi olan Yılmaz Pepekal, araçta cam filmi bulunduğu zaman değerli eşyalarını rahatlıkla bırakabildiklerini söyledi. Pepekal, “Aracımıza ailemiz biniyor, araçta değerli eşyalarımız var. Araçlarımızda ses sistemlerimiz bulunmakta. Adana’nın sıcağını biliyorsunuz, cam filmi sayesinde güneşi kırabiliyoruz. Cam filmi olduğu zamanda araç içerisinde cihazlarımız görünmüyor, değerli eşyalarımızı rahatlıkla bırakabiliyoruz. Cam filmi olmadığı zaman ailemizle bindiğimiz zaman aracımıza bazı cahil gençler geliyor içeri bakarak tacizde bulunuyor. Bu nedenle cam filminin yasaklanmamasını istiyoruz” dedi.

Pepakal daha sonra şöyle devam etti:

“Araçlarımıza taktığımız aksesuarlarımızı kendimiz için takıyoruz. Dışarıda insanlara rahatsızlık vermiyoruz. Aracımızı düşüyoruz jant atıyoruz veya farlarımızı ışıklandırma yapıyoruz. Bu devletimiz ve polisimiz için sakıncalı bir durum değil. Şu an yaptığımız her şeyden ceza yiyoruz.”

Modifiye tutkunu Özcan Karataş da cam filminin ihtiyaç olduğunu savunarak, “Genelde kadınlar bindiği için, emzikli çocuğum olduğu için kullanıyorum. Yasaklanmaması lazım. Taciz oluyor, güneş olduğu zaman göze geliyor, hırsızlık olayları çok oluyor” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  SPİNCİLER... BİZ BURADAYIZ, ALABALIKLAR NEREDE... AT ÇEK İLE ALABALIK AVI
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın