ADD’den Birlik ve Dayanışma kahvaltısı

ADD’den Birlik ve Dayanışma kahvaltısı

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Adana Şubesi, Birlik ve Dayanışma kahvaltısı düzenledi. 

Üyeler ile Atatükçü düşünceye gönül verenlerin büyük ilgi gösterdiği Birlik ve Dayanışma kahvaltısına, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, CHP Adana milletvekili İbrahim Özdiş,  CHP Adana eski milletvekili Hulusi Güvel, CHP il ve ilçe Başkan veya yöneticileri, Oda, sendika, Dernek Başkan veya Yöneticileri ile STK Temsilcileri ve Atatürkçü Düşünceye gönül veren yurttaşlar katıldı.

ADD yönetimi adınakonuşan  Adana Şube Başkanı Atilla Eker, Birlik ve Dayanışma kahvaltısına katılanlara teşekkür ederken, herkesin  1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramını kutladı.1 Mayıs’ın işçi ve emekçiler tarafından dünya çapında kutlanan, birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günü olduğunu anımsatan Eker “ Dünya üzerindeki pek çok ülkede, resmî tatil olarak kabul edilmektedir. Türkiye’de ilk kez 1923’te resmî olarak kutlanmıştır. 2008 Nisan’ında, “Emek ve Dayanışma Günü” olarak kutlanması kabul edilmiştir. Bu bayram emeğe saygının bir ifadesi olarak kutlanmalıdır. Biz tüm emekçilerin bu özel gününü kutluyor ve haksızlıklara karşı emeğin yanında olacağımızı bir kez daha ilan ediyoruz” dedi.

ADD Başkanı Atilla Eker ve Yönetim Kurulu üyeleri daha sonra Birlik ve Dayanışma gününe katılan konuklarla tek tek ilgilendi. Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’de Birlik ve Dayanışma kahvaltısına gelen yurttaşlarla bol bol fotoğraf çektirip sohbet etti.

Birlik ve Dayanışma kahvaltısı,  Atatürk ve Atatürkçü Düşünce içerikli sohbetlerle devam etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Biden “soykırım” dedi, şimdi ne olacak? 5 soruda yol haritası

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın