AGİAD yönetimi ATO’yu ziyaret etti

AGİAD yönetimi ATO’yu ziyaret etti

Adana Genç İşadamları Derneği (AGİAD) Başkanı Halid Milli ve yönetim kurulu üyeleri, Adana Ticaret Odası (ATO) Başkanı Atila Menevşe ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek Adana’nın ekonomik, sosyal ve kültürel her açıdan gelişimi için işbirliği halinde çalışacaklarını söyledi.

‘HAYIRLI OLSUN’ DİLEKLERİNİ İLETTİ

Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte ATO Başkanı Atila Menevşe, ATO Meclis Başkanı İsmail Acı ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden AGİAD Başkanı Halid Milli, yeniden seçildikleri görevlerinde başarılar diledi. Söz konusu Adana ve Türkiye olunca ellerini sürekli taşın altına koyduklarını anımsatan Halid Milli, “Ülkemiz ve kentimizin kalkınması, daha çok güçlenmesi için hepimiz sorumluluk duygusuyla hareket ediyoruz. Adana’nın her açıdan gelişmesi, kent, bölge ve ülke ekonomisinin kalkınması, üretim ve istihdamın arttırılması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Adana’da yaşayan herkes bu bilinçle ve işbirliğiyle güzel kentimizi ve ülkemizi daha güzel noktalara taşımanın çabasında olmalı” dedi.
‘İŞBİRLİĞİNİ ÖNEMSİYORUZ’

AGİAD Başkanı Halid Millive yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden ATO Başkanı Atila Menevşe ise, “Adana’nın ekonomik, sosyal ve kültürel her açıdan arzu edilen ve hak ettiği noktaya ulaşması için gösterilen çabayı takdir ediyoruz. Biz de bu noktada işbirliğini önemsiyoruz. Adana’nın sahip olduğu zengin potansiyelin değerlendirilmesi ve sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliğinin arttırılmasıyla güzel sonuçlar elde edileceğine inanıyoruz” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  SPİNCİLER... BİZ BURADAYIZ, ALABALIKLAR NEREDE... AT ÇEK İLE ALABALIK AVI
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın