AK Parti Adana Milletvekili Adayı Tamer Dağlı, Kurban Bayramı Dolayısıyla bir mesaj yayınladı

AK Parti Adana Milletvekili Adayı Tamer Dağlı, Kurban Bayramı Dolayısıyla bir mesaj yayınladı

AK Parti Adana Milletvekili Adayı Tamer Dağlı, Kurban Bayramı Dolayısıyla bir mesaj yayınladı. AK Parti Adana Milletvekili Adayı Tamer Dağlı yayınladığı Kurban bayramı mesajında şunları ifade etti:

Değerli hemşerilerim, bir kurban Bayramını daha, hep birlikte karşılamanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Millet olarak büyük önem verdiğimiz dini ve milli bayramlarımız, birlik ve beraberliğin pekiştiği müstesna günlerdir. Ayrıca, kardeşlik, dostluk, sevgi ve saygı duygularını paylaştığımız, millet olma şuuruna ermenin temeli ve sosyal hayatımızın simgesi olan önemli günlerdir.

Gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan bu özel günlerin sevincini, coşkusunu, yardımlaşma ve dayanışma duygularını, hayatımızın her anına taşıyabilmek için de çaba göstermeliyiz. Hayatımızın her döneminde aynı halis niyet ve düşüncelere bağlı olarak, ilişkilerimizi sürdürmeliyiz. Unutmamalıyız ki sorunlarımız paylaşıldıkça azalacak ve mutluluklarımız daha da artacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, Adana’lı ve Kozan’lı hemşerilerimin kurban Bayram’ını en içten dileklerimle kutluyor, kurban bayramımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum.

AK Parti Adana Milletvekili Adayı Tamer Dağlı Öz Geçmişi

ozgecmis

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Korgeneral Osman Erbaş helikopter kazasında şehit oldu
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın