AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni’ye Soğuk Duş! FEKE İLÇE YÖNETİMİNDE YENİLİK BEKLİYOR

AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni’ye Soğuk Duş! FEKE İLÇE YÖNETİMİNDE YENİLİK BEKLİYOR

FEKE, AK PARTİ İLÇE YÖNETİMİNDE YENİLİK BEKLİYOR

Feke ilçesinde AK Parti Danışma Meclisi Toplantısı öncesinde Adana İl Başkanı Fikret Yeni’nin mahalle muhtarlarına verdiği kahvaltı programına muhtarlar katılmayarak İl Başkanı Yeni’yi protesto ettiler.

Feke ilçesinin 48 mahalle muhtarının davet edildiği kahvaltı programına sadece 5 mahalle muhtarının katılması İl Başkanı Fikret Yeni’ye Feke’de itibar edilmediği ve önemsenmediği görüldü.

Kahvaltıya katılmayan ve Fikret Yeni’yi protesto eden mahalle muhtarları ayni saatlerde muhtarlar odasında toplanarak durum değerlendirmesi yaptılar.

Feke Muhtarlar odasında açıklamada bulunan Muhtarlar Odası Başkanı Musa Şener “İl Başkanımızın kahvaltı programına muhtar arkadaşlarımız katılmadılar. Katılmıyoruz da. Çünkü bir yıl öncesi de kahvaltı programına katılmıştık. Verilen sözler bir yıl oldu yine yerine gelmedi. Onun için biz katılmıyoruz, muhtar arkadaşlarımızla muhtarlar odasında beraber, birlik içinde toplandık. Bu konuşmadan sonra da dağılacağız. Saygılar sunuyorum, teşekkür ediyorum” dedi.

Haber muhabirimizin “Muhtarım size ne söz verildi? de sözünde durulmadı. İl başkanı mı? İlçe başkanı söz verdi de sözünü tutmadı” sorusunu cevaplandıran Muhtarlar Odası Başkanı Musa Şener “İl başkanımız verdi sözleri, muhtar arkadaşlarımızın dilekleri oldu, dileklerinin hiç bir tanesi de yerine gelmedi. Onun için biz bu toplantıya katılmadık. Verilen sözlerin yerine gelmediği ve çalışmaların zayıf olması nedeniyle katılmadık. İlçe teşkilatını zayıf görüyoruz ve bize zorla dayatma yapılarak ilçe başkanı görevde tutuluyor. Biz hiç bir partiye mensup değiliz, seçilmiş insanlarız. Muhtarlar olarak sadece kendi bünyemizde yapabildiğimiz hizmetlere destek istiyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kaymakam Şafak Gürçam'dan Anneler Günü Mesajı

Kahvaltıda davet edilen 48 mahalle muhtarından sadece 5 tanesi katılırken boş kalan sandalyeleri ve daha sonraki danışma meclisi toplantı salonunu Adana, Tufanbeyli ve Saimbeyli’den gelen partililerle doldurarak katılımın fazla gösterilmeye çalışıldığı görüldü.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın