AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Kaya’dan KozanBilgi.Net’e Ziyaret

AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Kaya’dan KozanBilgi.Net’e Ziyaret

AK Parti Kozan İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Kaya ve Bölge basınının gür sesi İsmail Küçüközen KozanBilgi.Net’in Gaziköy Mahallesindeki yayın merkezine gelerek Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’yı ziyaret ettiler.

Emekli Ziraat Bankası Müdürü ve AK Parti Kozan İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Kaya ve Feke Anadolu Ajansı Muhabiri, Kozan Zirve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Küçüközen KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga ile bölgemizde yaşanan gelişmeler ve AK Parti Kozan İlçe Kongresi hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

KozanBilgi.Net’in yayın çizgisini çok beğendiğini belirten AK Parti Yönetim Kurulu üyesi Yusuf Kaya’ya KozanBilgi.Net genel yayın Yönetmeni Türkeş Manga “Biz elimizden geldiğince habercilikte tarafsız olmaya çalışıyoruz. İsmail abimiz bizi çok iyi bilir. Okurlarımız bize bazen neden Kozan AK Partinin haberlerini paylaşmadığımızı soruyorlar. Eski yönetimde bizleri hiç bir zaman önemli olaylarda basın büronuz bilgilendirmediler. Basın Büronuz haber paylaşımı konusunda yetersiz kaldı. İnşallah yeni yönetimle beraber daha aktif bir basın büronuz olacaktır. Bu vesile ile başta yeni Başkan Sayın Abdulkadir Kozan ve yönetim kurulunu tebrik ediyor, ilçemize hayırlı olmasını diliyor, nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  MEB duyurdu! 3 gün uzaktan eğitime ara veriliyor
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın