AK Parti Kozan Belediye Başkan A. Adayı Mutlu Dağlı KozanBilgi.Net’i Ziyaret Etti

AK Parti Kozan Belediye Başkan A. Adayı Mutlu Dağlı KozanBilgi.Net’i Ziyaret Etti

AK Parti Kozan Belediye Başkan A. Adayı Mutlu Dağlı KozanBilgi.Net’i Ziyaret Etti. 

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’yı KozanBilgi.Net’in Gaziköy Mahallesindeki yayın merkezi Fulya Markette ziyaret eden Kozan Belediyesi emekli zabıta müdürü Dağlı, adaylığı ve projeleri hakkında Türkeş Manga’ya açıklamalarda bulundu.

Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden ve aday adaylığının hayırlı olmasını dileyen KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’ya AK Parti Kozan Belediye Başkan Aday Adayı Mutlu Dağlı; “Kozan’ın bir çok eksiği var. Belediyecilik tecrübemden dolayı bunu en iyi bilen kişi benim. En iyi bilenlerden birisiyim. Örneğin Kadirli yolu ilçemize hiç yakışmıyor. Ben geldiğimde çift şeritli mükemmel bir yol olacak. İlçemizde bir huzur evi yok. Yaşlı ve bakıma muhtaç insanlarımız için ilçemize huzurevi kazandıracağım. Turgut Özal Bulvarı otuz yıldır yarım yamalak duruyor. Ben geldiğimde Kozan’ yakışır bir bulvar görünümüne kavuşacak. Adana yolu ayni şekilde. Mutlu Dağlı geldiğinde ilçemiz Kozan Türkiye’de örnek belediye ve şehir olacak” dedi.
Dağlı “Çok büyük projelerim var ama maalesef insanlar birbirlerinin projelerini kopyalıyorlar ilerleyen günlerde onları açıklayacağım” dedi.

KozanBilgi.Net’i ziyaret ederek aday adaylığı sürecini başlatan Sayın Mutlu Dağlı’ya teşekkür ediyor, hayırlı olmasını diliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Türkiye şehitlerini uğurladı
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın