AK Parti Kozan İlçe Başkanlığı 15 Merkez Mahalle Başkanları Toplantısını Gerçekleştirdi

AK Parti Kozan İlçe Başkanlığı 15 Merkez Mahalle Başkanları Toplantısını Gerçekleştirdi

AK Parti Kozan İlçe Başkanı Veli Gelebek’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen 15 merkez mahalle başkanları ve mahalle yönetimleri toplantısına il başkanı Fikret Yeni, il başkan yardımcıları, ana kademe ilçe yönetim kurulu üyeleri, ilçe gençlik ve kadın kolları başkanı ve belediye meclis üyeleri katıldı.

İlçe başkanı Veli Gelebek toplantıda yaptığı konuşmasında şunları söyledi;

“Değerli il başkanım ve dava kardeşlerim; bugüne kadar ilçe teşkilatımızın tüm kademeleriyle hiç durmaksızın, bıkmadan, yorulmadan çalışan dava kardeşlerimizle birlikte davamıza verilen mücadeleden asla vazgeçmedik. Bizler bu yola koltuk ve makam sevdasıyla değil, dava ve hizmet sevdasıyla çıktık. Sorumluluğumuz 15 temmuz’da bir kat daha artmıştır. O karanlık gecede kaybedenler hala niyetlerinden vazgeçmiş değiller. Hala karanlık emeller içerisindeler; bizlerde onların bu oyunları bozmak adına 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde hem Kozan belediyesini, hem de Adana Büyükşehir Belediyesini Ak Belediyecilikle tanıştırmak, daha sonra da Cumhurbaşkanlığı seçimlerine canla başla çalışıp ak davamızı daha yüksek oy oranlarına ulaştırarak 15 temmuz’un finalini 2019’da yapılacak olan yerel seçim ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerini alnımızın akıyla kazanacağız inşaallah.

Ak davanın gerçek neferleri mahalle teşkilatlarımız ile her zaman istişare toplantımızı gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Ak Parti için mahalle teşkilatlarımızın büyük önem taşıdığını Kozan’da Cadde ve sokaklarda, evlerde her yerde hazırlıklarını yapacaktır. Kozan ilçe teşkilat mensubu arkadaşlarımla gece gündüz demeden çalışacağız. “Bizi bir aradan tutan sevda ateşiyle yakan şey bizim inanç ve davamızdır.” Sırat¬-i Müstakimin yolcuları olmamızdır. Son 15 yıldır yatakları diken yapan, dikenleri yolumuza gül yapan ideallerimiz ve hedeflerimizdir.

Kozan ilçe teşkilatı olarak tam bir uyum ve disiplin içerisinde çalışacağız. Mahalle teşkilatları ile birlikte hasbi çalışmalarımızla kapı kapı dolaşacağız. Ev ziyaretleri yapacağız. Ana kademe yönetim kurulu, kadın kollarımız, gençlik kollarımız, mahalle teşkilatlarımız ve belediye meclis üyelerimizle birlikte toplumun nabzını tutacağız.

Herkesle ve herkesimle iletişim kurmalıyız. Gönlümüzü de kapımızı da bu milletin değerleriyle sorunu olmayan herkese açmalıyız. Ak Parti’yi milletin değerlerini iradesini ve Kurucu Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı bu topraklarda daha güçlü kılmak bizim sorumluluğumuzdur. Vesayetciler ve kirli güç odakları o gün tam olarak kaybedecekler. İl başkanımız Sayın Fikret Yeni ile birlikte yıllarca mahalle başkanı olarak görev yaparken Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 7 Nisan’da Adana’da gerçekleştirmiş olduğu toplu açılış törenine giderken Kozan – Adana yolunda elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden Gökgöz Mahalle Başkanımız Adil Avcı’nın oğlu Gökhan Avcı’ya, Taş Mahalle Başkanımız merhum Ahmet Karataş’ın eşi Sultan Karataş’a teşkilatımıza vermiş olduğu hizmetlerden dolayı plaketimizi takdim ettik. Mekânları cennet olsun.” Dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın