Ak Partili Karaisalı Belediye Meclis Üyesi Durdane Çopuroğlu, Belediye Başkan Vekili Oldu

Ak Partili Karaisalı Belediye Meclis Üyesi Durdane Çopuroğlu, Belediye Başkan Vekili Oldu

Karaisalı Tarihinde Bir İlk

Çopuroğlu’nu İlk Kutlayanlar Mhp Karaisalı Kadın Kolları Başkanlığı Oldu

ADANA- Karaisalı Belediye Meclisinin tek kadın Meclis Üyesi AK Partili Durdane Çopuroğlu, Kadınlar Günü dolayısıyla MHP’li Başkan Saadettin Aslan tarafından Başkan Vekili olarak atandı.

Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, son Belediye Meclis toplantısında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün Pazar gününe denk gelmesinden dolayı Belediyenin tatil olduğunu, ancak  9 Mart 2015 Pazartesi Günü Durdane Çopuroğlu’nun Başkan Vekili olrak atayacağını söylemişti.

Başkanlık makamına oturan AK Partili Belediye Meclis Üyesi Durdane Çopuroğlu, Başkan Saadettin Aslan’ın yaptığı bu anlamlı hareketinden dolayı Karaisalılı kadınlar adına teşekkür ederek, “Bu başkanlık makamı sembolik olarak bana bir günlüğüne verilmiş olsa da, Başkan Aslan’ın kadınlara bakış açısını göstermekte olup, ayrıca bizlere verilen değerin bir anısı olacaktır” dedi.

İLK KUTLAMA MHP KADIN KOLLARINDAN

Karaisalı Belediye Başkan Vekili Durdane Çopuroğlu’nu ilk kutlayan ise MHP Karaisalı Kadın Kolları Başkanı Hatice Efe oldu. Efe, Yardımcısı Zeynep Bolat ile birlikte Çopuroğlu’na çiçek vererek kutladılar. Ve günün anısına bir de fotoğraf çektirdiler.

Karaisalı Belediye Başkan Vekili Durdane Çopuroğlu’nu ilk kutlayan ise MHP Karaisalı Kadın Kolları Başkanı Hatice Efe oldu. Efe, yardımcısı Zeynep Bolat ile birlikte çiçek eşliğinde Çopuroğlu’nu öperek kutladılar. Ve günün anısına bir de fotoğraf çektirdiler

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın