Aksaray MYO Öğrencileri Feryat Ediyor: “Aç Kalıyoruz!”

Aksaray MYO Öğrencileri Feryat Ediyor: “Aç Kalıyoruz!”

Aksaray İli Eskil İlçesi Veterinerlik Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri seslerinin duyulmadığını belirterek yetkililerden acil yardım istiyorlar.

KozanBilgi.Net 0.531 891 0702 WhatsApp Haber ihbar hattını arayan Aksaray İli Eskil İlçesi Veterinerlik Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri Belediye Misafirhanesindeki yurtlarında sabah kahvaltısı ve akşam yemeği alamadıklarını ve bu yüzden eğitime sürekli olarak aç karnına devam etmek zorunda kaldıklarını belirttiler.

Kayıt esnasında kendilerine sabah kahvaltısı ve akşam yemeği olacak demelerine rağmen hiçbir zaman sabah kahvaltısı alamadıklarını dile getirdiler.

Öğrenciler ayrıca geçtiğimiz yıl Aksaray Eskil Belediyesi tarafından 150 TL öğrencilere destek verildiğini bu yıl bununda kesildiğini ödeme yapılmadığını söylediler.
KozanBilgi.Net’e çok zor durumda olduklarını belirten Aksaray İli Eskil İlçesi Veterinerlik Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri dersi bir tarafa bırakıp karnımızı doyurmak için tüp peşinde koşturuyoruz yetkililer ve okul yönetimi lütfen sorunumuza çare bulsunlar bizleri her gün aç bırakmasınlar dediler.

KozanBilgi.Net Yönetimi olarak yetkililerin ve okul yönetiminin haberimizi müteakip öğrencilerimize sahip çıkmalarını bekliyor, konunun takipçisi olacağımızı belirtmek istiyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN