KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Alemdar Öztürk: Bir Hassasiyetiniz Benim İçin Bindir

Alemdar Öztürk: Bir Hassasiyetiniz Benim İçin Bindir

Kimsesiz Hayvanları ve Doğayı Koruma Derneği (KİHAYKO) heyeti Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ü makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

Başkan Alemdar Öztürk KİHAYKO heyetiyle yaptığı görüşmede “İnancımız gereği de hayvanlara merhamet edilmesi gerektiğini çok iyi biliyoruz. Sizlerin bir hassasiyeti benim için bindir. “ dedi.

EKSİKLERİN GİDERİLMESİNE YARDIMCI OLACAĞIZ

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ün samimiyetine ve duyarlılığına inandıklarını belirten KİHAYKO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Yıldırım, hayvan barınağında gördükleri bir takım eksiklikleri Başkan Alemdar Öztürk’e iletti. Başkan Alemdar Öztürk ise kendi sorumluluk alanlarında olmamasına rağmen Ceyhan Belediyesi olarak belirlenen eksiklerin giderilmesi için çalışacaklarını söyledi.

Ceyhan Belediyesi hakkında bazı çevrelerce özellikle sosyal medya üzerinden bir takım olumsuz algı oluşturulmaya çalışıldığını ifade eden Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, hayvan barınağı konusundan haberdar olur olmaz ikinci bir emre kadar görevli personelleri görevden aldığını ifade etti.

GEÇİCİ HAYVAN BARINAĞININ SORUMLULUĞU BÜTÜN ŞEHİR YASASI GEREĞİ ADANA BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ’NE DÜŞMEKTEDİR  

Ceyhan Belediyesi Geçici Hayvan barınağında hayvanlara beslenme haricinde herhangi bir işlem yapılamadığını, belirten Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, “ yeni Bütünşehir Yasası kapsamında hayvan barınağı ile ilgili görev ve sorumluluklar Adana Büyükşehir Belediyesi’ne düşmektedir. Ceyhan Belediyesi olarak hayvan barınağının Büyükşehir Belediyesine devredilmesi hususunda defaten yazışmalar yaptık. Ancak bu konuda hiçbir adım atılmadı. ” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Aşılamada randevu sistemi engeli
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın