KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Alemdar Öztürk, ‘Ceyhan Belediyesi Sporun Ve Sporcunun Hep Yanında Olacaktır’

Alemdar Öztürk, ‘Ceyhan Belediyesi Sporun Ve Sporcunun Hep Yanında Olacaktır’

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, sentetik çim futbol sahasında başlatılan çalışmaları yerinde inceledi. Antrenman yapan futbolcularla sohbet eden Başkan Alemdar Öztürk, Ceyhan Belediyesi olarak her zaman sporun ve sporcunun destekçisi olacaklarını söyledi.

TÜM FUTBOL KULÜPLERİMİZİN YARARLANDIĞI BİR TESİSE HİZMET BİZİ DE MUTLU EDİYOR

Alemdar Öztürk, Ceyhan Sentetik Çim Futbol Sahası’nda belediye olarak yol, çevre düzenlemesi ve otopark çalışmaları başlattıklarını ifade ederek

SAMSUNG CSC

“Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürümüz Eşref Gökalp bey, kendilerini ziyaret ettiğimizde bazı eksiklerinin olduğunu belirtmişti. Biz de Ceyhan Belediyesinin görevleri olmamasına rağmen belirtilen eksiklerin giderilmesi adına çalışmalar başlattık. Bu anlamda sentetik çim sahaya giden ana yol ve ev sahibi tribünlerine giden yolu sathi kaplama ile düzenliyoruz. Yine hizmet binasının da içersinde bulunduğu alanda çevre düzenlemesi ve otopark çalışmalarımız da devam etmektedir.” Dedi.

SAMSUNG CSC

Ceyhan Belediyesi olarak kamu kurum ve kuruluşlarıyla işbirliği halinde ellerinden gelen hizmeti sunmanın gayretinde olduklarını da dile getiren Başkan Alemdar Öztürk, “ sentetik saha tüm futbol kulüplerimize hizmet veren bir tesis. Biz de belediye olarak ilçe sporumuzun daha iyi noktalara gelmesine katkı koymak adına gücümüzün yettiğince desteklerimizi sürdüreceğiz.” Diye konuştu.

SAMSUNG CSC

Başlatılan çalışmalardan dolayı Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’e teşekkür eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Eşref Gökalp ise çalışmalardan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

SAMSUNG CSC

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  1.3 milyon esnafa 7 milyar, dört kişiye 18 milyar lira!
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın