Alemdar Öztürk ‘Sizlerin Hizmetkârıyız’

Alemdar Öztürk ‘Sizlerin Hizmetkârıyız’

“Allah’ın takdiri, sizlerin de destek ve dualarıyla buradayız”

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, geleneksel hale gelen halk günleri toplantısında yaptığı konuşmada Rabbül Âlemi’nin takdiri Ceyhanlı vatandaşların da destek ve dualarıyla hizmet etme makamında olduklarını söyledi.

Her hafta Çarşamba günleri düzenlenen halk günü toplantısına katılan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, halk gününe katılarak görüş, talep ve önerilerini sunan tüm vatandaşlara teşekkür etti.

Alemdar Öztürk: Sizlerin Hizmetkârıyız

SAMSUNG CSC

Allah’ın takdiri Ceyhanlı vatandaşların da destek ve dualarıyla hizmet etme makamına geldiklerini ifade eden Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, “ Rabbül Âlemin takdir ettiği sürece sizlerin hizmetkârı olmaya devam edeceğiz. Tüm ekibimizle birlikte sizlere hizmet etmekten dolayı duyduğum manevi hazzı bir kez daha yinelemek istiyorum. Çünkü bu makamda olmamız önce Allah’ın takdiri, sonra da sizlerin destek ve duaları sayesindedir. İmkânlarımız dâhilinde sizlerin görüş, talep ve önerilerini dinleyip ivedilikle cevap vermek için gayretle çalışıyoruz.” dedi.

SAMSUNG CSC

Öte yandan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ün de okuduğu Zeytinbeli İlkokulu emekli Müdürü Zuhuri Ak, Başkan Alemdar Öztürk’e güzel temennilerde bulunarak başarılarının devamını diledi.

Başkan Alemdar Öztürk ve tüm belediye daire amirleriyle yüz yüze görüşüp talep ve önerilerini sunmanın rahatlığını yaşayan vatandaşlar ise Başkan Alemdar Öztürk’e teşekkür etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Türk Kızılay'ından Kaymakam Gürçam'a nezaket ziyareti
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın