KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Alessandro ile El-Ayak Bakımı ve Hijyenik Parafin

Alessandro ile El-Ayak Bakımı ve Hijyenik Parafin

El ve ayak bakımlarında medikal yaklaşım…

Dermatolojik ve kozmetik açıdan yüzünüze ve vücudunuza gösterdiğiniz özeni ve önemi el ve ayaklarınıza da göstermelisiniz. Bunun için el ve ayaklarınıza uygun ürünleri seçmelisiniz. Ve uygun aralıklarla ihtiyacı olan tedaviyi yaptırmalısınız.

KLASİK MANİKÜR: Öncelikle tırnaklar kısaltılıp şekillendirilir. Tırnak banyosu ve tırnak etlerinin giderilmesinin ardından el peelingi yapılır. Tırnak yüzeyinin parlatılması ve tırnak et terapisi ile devam eden klasik manikürü, tırnak yapısına göre kalsiyum, biotin veya lotus içeren özel tırnak bakımı ile son bulur.

KLASİK PEDİKÜR: Öncelikle tırnaklar kısaltılıp şekillendirilir, ayak banyosu ve ölü deri temizlemenin ardından peeling yapılır. Ayak yapısına göre maske uygulanır. Kan dolaşımını hızlandıran ayak serinletici jel ile masaj yapılır, nemlendirici ayak kremi ile ayak bakımı tamamlanır.

BEYAZLATICI MANİKÜR: Klasik maniküre ek olarak sararmış, kuru ve cansız tırnakları besleyen özel krem ve losyonlar ile tırnak beyazlatma terapisi uygulanır.

BEYAZLATICI PEDİKÜR: Klasik pediküre ek olarak sararmış, kuru ve cansız tırnakları besleyen özel krem ve losyonlar ile tırnak beyazlatma terapisi uygulanır.
DELUX  MANİKÜR: Klasik maniküre ek olarak parafin ile son yumuşak dokunuşlar sağlanır.

DELUX  PEDİKÜR: Klasik pediküre ek olarak parafin ile son yumuşak dokunuşlar sağlanır.

HİJYENİK  EL PARAFİNİ: Temizlenen tırnak ve ellere özel peeling uygulanır. Ardından nemlendirici masaj ile kan dolaşımı hızlandırılarak parafin uygulamasına geçilir. Eller; kişiye özel, tek kullanımlık ve hijyenik parafinde 20 dk bekletilir.

HİJYENİK  AYAK PARAFİNİ: Temizlenen tırnak ve ayaklara özel peeling uygulanır. Ardından nemlendirici masaj ile kan dolaşımı hızlandırılarak parafin uygulamasına geçilir. Ayaklar; kişiye özel, tek kullanımlık ve hijyenik parafinde 20 dk bekletilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın