Aleyna Tilki, banka hesabıyla ilgili haberlere açıklık getirdi

Aleyna Tilki, banka hesabıyla ilgili haberlere açıklık getirdi

Liseli şarkıcı Aleyna Tiliki, geçtiğimiz günlerde coşkulu bir partiyle 18’inci yaşını kutlamış, ardından da banka hesaplarının kontrolünü annesinden aldığı haberleriyle gündeme gelmişti. Tilki, önceki gün verdiği konser öncesi gazetecilerin bu konuyla ilgili sorularını cevapladı.

18 Yaşına girmesinin ardından konser programına hız veren Aleyna Tilki, önceki akşam bir alışveriş merkezinin düzenlediği bahar etkinlikleri kapsamında konser verdi. Hafta sonu Viyana’da konser veren Tilki’yi, İstanbul’a iner inmez ailesiyle birlikte geldiği alanda kalabalık bir izleyici grubu takip etti.

Konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelerek kendisine yöneltilen sorulara cevap veren genç şarkıcı, “18 yaşına bastıktan sonra konser programına hız verdim. Bir yandan da yurt dışı konserlerim devam ediyor” dedi.“YILDIZ TİLBE ÇOK MÜTEVAZI” 
Yıldız Tilbe’nin proje albümünde de yerini aldığını belirten Aleyna Tilki, “Yıldız Tilbe, çok tatlı ve mütevazı bir isim onu tanıdığım için çok mutluyum” dedi. Ailesi de konserde genç şarkıcıyı yalnız bırakmazken, bununla ilgili olarak “Onların yanımda olması bana güç veriyor. Bugün annem, babam ve kardeşim yanımda. Yurt dışı konserlerinde mutlaka annem veya babam yanımda oluyor” diye konuştu.

“HESAPLARIMI AİLEM KONTROL EDİYOR”
Tilki, “18 yaşına basması sonrası hesaplarını kendi kontrol etmeye başladı” şeklinde çıkan habere de açıklık getiren Tilki, “Hesaplarımı ben değil ailem takip ediyor hala. Ben hala harçlık alıyorum ailemden. Bir de benim hesabım var oraya yatıyor o yüzden hiç o tarafları kurcalamıyorum. İlerleyen zamanlarda çok güzel işlere imza atarak iş kadını olmak istiyorum ama daha bunlar için erken tabii” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın