Ali Demir’e Bir Teşekkür Daha!…

Ali Demir’e Bir Teşekkür Daha!…

Geçtiğimiz günlerde KozanBilgi.net yayın merkezine nezaket ziyaretinde bulunan MHP Adana Milletvekili Aday Adayı Veteriner Hekim Ali Demir’le bir süre sohbet eden KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga, Gaziköy İlkokulunun ihtiyaçları konusunda destek istemişti.

Sayın Ali Demir bugün Gaziköy İlkokulunun ihtiyacı için kullanılmak üzere göndermiş olduğu MDF’leri Gaziköy ilkokuluna Türkeş Manga aracılığıyla teslim etti.

KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’da okul müdürü Alpaslan Alagöz’e Sayın Ali Demir tarafından gönderilen MDF’leri Adana Veteriner Hekimler Odası Yönetim Kurulu Üyesi Veteriner Hekim Üzeyir Can’la birlikte teslim etti.

DSCF1315

O sırada Gaziköy İlkokuluna ziyarete gelen Kozan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fehmi Haytaoğlu’da “Başta Türkeş Bey olmak üzere okullarımıza, sevgili öğrencilerimize destek olan her kese teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Adana Veteriner Hekimler Odası Yönetim Kurulu Üyesi Veteriner Hekim Sayın Üzeyir Can’da KozanBilgi.Net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’nın ricası ile okulun girişindeki nöbetçi kulübesinin dış sıvasını yaptıracağını belirterek gerekli malzemeyi temin etti.

Geçtiğimiz yıllarda yine KozanBilgi.net Genel Yayın Yönetmeni Türkeş Manga’nın ricası ile Gaziköy ilkokuluna 2 adet klima taktıran Sayın Ali Demir’e ve Sayın Üzeyir Can’a KozanBilgi.Net Yönetimi olarak TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

Özellikle büyük bir özveriyle malzemeleri okula taşıyan Kozan Belediyesinin değerli personeline de teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz.

DSCF1319

DSCF1320

DSCF1321

DSCF1322

DSCF1323

DSCF1327

DSCF1333

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  MEB'in karnesi zayıf. Sınıf tekrarı şart!
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın