Ali Duru, ‘Artık tek çare MHP’

Ali Duru, ‘Artık tek çare MHP’

Ceyhan eski Ticaret Odası Başkanı ve 2014’te yerel seçimlerde Ceyhan Belediye Başkan Adayı Ali Duru da, MHP Adana’dan milletvekili aday adaylığını açıkladı.

Türk milletinin bize ihtiyacı vardır

ADANA – Ceyhan eski Ticaret Odası Başkanı ve 2014’te yerel seçimlerde Ceyhan Belediye Başkan Adayı Ali Duru da, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana’dan milletvekili aday adaylığını açıkladı.

ÜLKEMİZ VE MİLLETİMİZ PARAMPARÇA EDİLİYOR

Ali Duru, MHP Adana il binasında gerçekleştirdiği basın açıklamasında Türkiye’nin MHP’den başka şansının kalmadığını bildirdi. “Artık tek çare kaldı o da MHP’nin iktidara gelmesidir” diyen Duru, “Değerli hemşehrilerim, muhterem gönüldaşlarım; artık gizlenemez bir gerçek var ki Türkiye Cumhuriyeti iyiye gitmiyor, sürekli her alanda geriliyor. Ekonomi, ticaret, sanayi iyi işaretler vermiyor. Hepsinden önemlisi üniter devlet yapımız çok büyük tehlike altında. Milletimiz önce gönüllerde ayrıştırılıyor. Adeta lime lime doğranıyoruz. Dolayısıyla buna dur diyecek güçlü bir iradeye ihtiyaç vardır ki, o da Milliyetçi Hareket Partisi’dir” diye konuştu.

SGS_8638

BİZLER DE GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞACAĞIZ

Duru şöyle devam etti:

“Bu manada Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, ülkemiz ve milletimiz için büyük bir şanstır. Tehlikeleri önceden gören ve bizleri uyaran Sayın Genel Başkanımızın yaptığı durum tespiti çok önemlidir. Öylesine büyük bir tehlike ile karşı karşıyayız ki, Sayın Genel Başkanımız uyku orucuna girmiştir ve kolları sıvadığı mesajını vermiştir. Bizler de bu mesajı aldık. İç ve dış güçlerin oluşturduğu kaos ortamından çıkış için Türk milletinin bizlere ihtiyacı vardır. Bizler de uyku uyumayıp gece gündüz demeden 7 Haziran akşamına kadar çalışacağız. Birimiz değil hepimiz çalışacağız. Çünkü 7 Haziran gerçekten Türk milletinin son şansı olabilir. Bu duygu ve düşüncelerle yola çıktım. Allah hepimizin yardımcısı olsun.”

SGS_8655

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, Ali Duru’yu kutlayarak başarılar diledi.

SGS_8650

SGS_8641

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın