Ankara’da Adana farkı!

Ankara’da Adana farkı!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin seçim bildirgesini açıkladığı Ankara’da “Adana Farkı”yla adeta göz dolduran MHP Adana İl Başkanlığı’nın ikram çadırı, etkinlikte en çok ilgi gören bölüm oldu.

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin seçim bildirgesini açıkladığı Ankara’da MHP Adana İl Başkanlığı’nın kurduğu “ikram çadırı” büyük ilgi gördü.

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş’ın Ankara’da Arena Kapalı Spor Salonu dışındaki geniş alanda kurdurduğu çadır, sadece Adana’dan gelen partililere değil aynı zamanda Türkiye’nin dört bir yanından gelen misafirlere de hizmet verdi.

Dev çadırda Adana’ya has halka tatlı, şalgam, gevrek simidin yanında ayrıca çay ve su gibi ikramlar yapıldı.

ankara4

Genel Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili Mevlüt Karakaya ve MHP İl Başkanı Yusuf Baş ise, zaman zaman çadırdaki görevlilere yardımcı olarak ikramlarla bizzat ilgilendiler.  Ankara’da “Adana Farkı”yla adeta göz dolduran MHP Adana İl Başkanlığı’nın çadırı, etkinlikte en çok ilgi gören bölüm oldu. On binlerin katıldığı etkinlikte partililer ve misafirler sunulan hizmetten ötürü Yusuf Baş’a teşekkür ettiler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ayhan Yılmaz'dan Türkeş Manga'ya Ziyaret
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın