Arslanlıoğlu “24 Haziranda İktidar Değişecek”

Arslanlıoğlu “24 Haziranda İktidar Değişecek”

CHP Seyhan İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Arslanlıoğlu yaptığı yazlı açıklamada 24 Haziran’da gerçekleşecek seçimler öncesinde, ‘’tüm seçmenlere dokunabilmek için her mahallede örgütlenmelerinin tamamlandığını’’ belirterek, ‘‘seçim komisyonlarının kurulduğunu CHP Seyhan İlçe Örgütünün tüm hazırlıklarını tamamladığını ve seçime tam anlamıyla hazır olduklarını’’ ifade etti.

“CHP ADALETSİZLİKLERE GEÇİT VERMEYECEKTİR”

AKP ‘nin OHAL sürecinden yararlanmak istediğini savunan Arslanlıoğlu ‘’OHAL uygulamaları ve yasaklarının seçim propagandası sürecinde işine yarayacağını düşünen iktidar kanadı; 20 Temmuz 2016’dan bu yana süren Olağanüstü Hal uygulamasının 7. kez TBMM’de uzatıldığı gün erken seçim kararını açıkladı. OHAL şartlarının devam ettiği ülkemizde şeffaf ve adil bir seçimden bahsetmek güç olacaktır. OHAL’in yarattığı pek çok adaletsizlik, haksızlık ve kısıtlamanın özgür ve güvenli seçime gölge düşüreceği aşikârdır. Ancak Cumhuriyet Halk Partisi yaşanacak adaletsizliklere asla geçit vermeyecektir.
Yerel seçimlerde yaşanacak rekabetin, cumhur ittifakına zarar verebileceği endişesi yaşayan MHP’nin genel seçimleri erken bir tarihe almak istemesiyle başlayan süreçte, muhalefetin ittifak ve seçim işbirlikleri konusunda manevra alanını daraltma hesabı yapan AKP, genel seçim tarihini 24 Haziran 2018 olarak belirledi’ dedi24 Haziran seçimleri için CHP Seyhan İlçe Örgütü olarak tüm hazırlıklarının tamamlandığını belirten CHP Seyhan İlçe Başkan Yardımcısı Arslanlıoğlu’’Seçim sandığında görev alacak olan, sandık görevlisi, sandık müşahidi, kat sorumlusu, okul sorumlusu, mahalle sorumlusu ve hukuki destek görevlilerini belirleyerek, ilçemizde sandık güvenliği konusunda çalışmalarımızı tamamladık.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Biden “soykırım” dedi, şimdi ne olacak? 5 soruda yol haritası

Seçim öncesinde ilçemizdeki hemşerilerimizi, kapı kapı dolaşarak iktidarın ülkemizi nasıl bir felakete sürüklediğini, neden erken seçimi bir kaçış gördüğünü ve mevcut iktidarın sahnede kalması durumunda seçim sonrasında yaşanacak felaketleri bir bir anlatacağız’’’dedi

24 HAZİRANDA İKTİDAR DEĞİŞİM YAPILACAK

Açıklamasının sonunda İktidar artık ülkeyi yönetemez duruma geldiğini belirten Arslanlıoğlu ‘’ Açıklanan seçim tarihi bunun kabulüdür. AKP çaresiz kalınca sandığa sığınmıştır. Ancak ülkeyi istediği gibi yönetebileceğini düşünen, milletimizi yok sayan, satılmadık fabrika, banka, orman bırakmayan iktidarın; evdeki hesabı çarşıya uymayacak ve 24 Haziran’da bir iktidar değişimi yaşanacaktır’’dedi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın