Asenalar Fasulye Tarlasında

Asenalar Fasulye Tarlasında

4fasulye

Mhp Karaisalı Kadın Kolları Köy Ve Mahalle Gezilerine Devam Ediyor. Bucak, Kelebek Murtçukuru, Altınova (Mahallelerini)  Köylerini Ziyaret Eden Mhp’li Asenalar, Kadın İşçilerin Yanına Giderek Onlarla Beraber Fasulye Topladılar

1fasulye

ADANA –  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karaisalı Kadın Kolları Başkanı Hatice Efe, Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte mahalle (köy) gezilerini sürdürüyor.

Efe, Başkan Yardımcısı Zeynep Bolat ile birlikte köy gezilerine devam ediyor. Bucak, Kelebek, Murtçukuru, Altınova köylerini ziyaret Etti. Geziler esnasında tarlada fasulye toplayan kadın işçilerinin yanına da giden Hatice Efe, onlarla birlikte fasulye topladı. Kadın işçilere şeker ikramında bulunan Hatice Efe ve Zeynep Bolat,  ev toplantıları da yaparak kadınların sorunlarını, isteklerini not aldı.

bucak

MHP Karaisalı Kadın Kolları Başkanı Hatice Efe, “ Köylü kadınları rahim ağzı kanseri erken teşhisi için görüşmeler yapıyoruz.  KETEM olan Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim Merkezi’ne toplu olarak götürülmesi konusunda ikna etmeye çalışıyoruz. Bu konuda Asenalar olarak Karaisalı’nın tüm mahallelerini kapı kapı gezeceğiz” dedi.

fasulye 2

MHP Karaisalı Kadın Kolları Başkanı Hatice Efe, Başkan Yardımcısı Zeynep Bolat ile birlikte köy gezilerine devam ediyor. Bucak, Kelebek, Murtçukuru, Altınova köylerini ziyaret Etti. Geziler esnasında tarlada fasulye toplayan kadın işçilerinin yanına da giden Hatice Efe, onlarla birlikte fasulye topladı.

fasulye 3

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kaymakam Şafak Gürçam'dan Anneler Günü Mesajı
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın