Asmmo Türk Sanat Musikisi Korosu Ceyhan’da Konser Verdi

Asmmo Türk Sanat Musikisi Korosu Ceyhan’da Konser Verdi

Ceyhan Belediyesi ve Adana Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (ASMMO) işbirliğinde düzenlenen ‘Türk Sanat Musikisi’ konseri izleyicilerden tam not aldı.

Ceyhan Murat Göğebakan Kültür Merkezi’nde akşam 20:00’de düzenlenen konserde ASMMO Türk Sanat Müziği Korosu, seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla salonu dolduranlara adeta müzik ziyafeti çekti.

Programın açılış konuşmasını yapan ASMMO Ceyhan Temsilcisi Ersin Erol, programı hazırlayan ASMMO’ya, ev sahipliği yapan Ceyhan Belediyesi’ne ve koroda görev alan tüm sanatçılara teşekkür etti.

ASMMO Başkanı Ahmet Coşar ise programa katılan tüm misafirlere teşriflerinden dolayı teşekkür ettiğini, Türk Sanat Musikisine verdikleri önemden dolayı da Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’e teşekkür ettiğini söyledi.

ÖZTÜRK KÜLTÜREL VE SANATSAL  FAALİYETLERİ ÖNEMSİYORUZ

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk ise konuşmasında, Ceyhan Belediyesi olarak kültürel ve sanatsal faaliyetleri çok önemsediklerini ifade ederek “ASMMO Başkanımız Sayın Ahmet Coşar’a, ASMMO ilçe temsilcisi Sayın Ersin Erol’a ve programda Türk Sanat Musikisinin birbirinden güzel esrelerini icra eden koro sanatçılarına teşekkür ediyorum. ASMMO’nun tiyatro etkinliğini de Ceyhan’da görmek isteriz.” dedi.

SAMSUNG CSC

Konsere İlçe Garnizon Komutanı Binbaşı Murat Kütükçü, Askerlik Şube Başkanı Binbaşı Ayhan Evli, Emniyet Müdürü Bülent Tırnaksız, Adana İl Miilli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Yaylacı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Memduh Topuz, Ticaret Odası Başkanı Şeref Can ve diğer davetliler de katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın