KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Atapark açılışı ve Büyük İskender Konserleri Halkın yoğun ilgisi ile tamamlandı

Atapark açılışı ve Büyük İskender Konserleri Halkın yoğun ilgisi ile tamamlandı

Karataş Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Atapark açılışı 12-13-14 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilen konserler ile sona erdi.

Atapark ,Atatürk Heykelinin açılışı ve Büyük İskender Konserleri ; CHP Adana Millet Vekili Zülfikar İnönü Tümer ,CHP Adana Milletvekili Elif Doğan Türkmen , Adana Büyükşehir Belediye Başk. Vek. Ramazan Akyürek, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ,Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin,Saimbeyli Belediye Başkanı Mustafa Şahin Gökçe ,Büyükşehir Meclis Üyesi Salih Gökçe , CHP Adana İl Başkanı Ayhan Barut ,CHP Adana Milletvekili Adayı Müzeyyen Şevkin ,protokol temsilcileri ve Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal’ın katılımları ile gerçekleştirildi .

150 dönümlük alan üzerine yapımı tamamlanan Atapark Projesi , içerisinde yer alan 1000 kişilik Amfi Tiyatro , 2 Plaj , Otopark, Çocuk Oyun Pakları, 5 Adet Kafeterya ve 40 adet satış ünitesi ve yepyeni çevre düzenlemesi ile Karataş’ın çehresini değiştirecek bir projeye imza atıldı .

12 Ağustos’ta sahne de Onur Akın halk ile buluşurken,13 Ağustos’ta Ferhat Göçer ve 14 Ağustos’ta Ömür gedik sahne aldı.
Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal “ Karataş’ın, turizm ile büyüyen bir ilçe olması yönünde atılan adımların her geçen gün daha hızlı ilerlemesi, bizleri gururlandırmaktadır. Ulusal basında ilçemizin Akdeniz de ki yaşanabilecek ilk on sahil kasabası arasında yer alması ,çalışmalarımızın meyve vermeye başladığını göstermekte. Büyük gayretler ile Karataş Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Atapark , Açılış ve Büyük İskender Konserleri ile halkımızın kullanımına sunulmuştur. Karataş’a hayırlı uğurlu olmasını dilerim .“dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kozan'lı Öğretmen Türker Manga'nın Örnek Davranışına Feke Kaymakamlığı ve Feke Belediye Başkanlığından Destek

Başkan Ünal “ Atapark açılışı ve Büyük İskender Konserleri etkinliğimize destek veren Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Sözlü ’ye, Seyhan Belediye Başkanı Sayın Zeydan Karalar ’a ,Çukurova Belediye Başkanı Sayın Soner Çetin’e , etkinlikte bizleri yalnız bırakmayan protokol üyeleri ve değerli halkımıza teşekkürlerimizi sunarım .”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın