Aydar Çocuklarla Uçurtma Uçurup Fidan Dikti

Aydar Çocuklarla Uçurtma Uçurup Fidan Dikti

23 Nisan etkinlikleri kapsamında Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Ceyhan Şubesinin 15.’sini düzenlediği uçurtma şenliğine katılan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ceyhan İlçe Başkanı Kadir Aydar çocuklarla fidan dikip daha sonra uçurtma uçurdu.

23 Nisan’da Saat:16.00’da başlayan etkinlikte katılanlara kısa bir konuşma yapan ADD Ceyhan Şubesi Başkanı Mehmet İnce Korkmaz katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Korkmaz’ın konuşmasın ardından etkinliğe katılan öğrencilere su, çikolata ve keklerin dağıtıldı ardından Ceyhan İlçe Başkanı Kadir Aydar ve ilçe yönetimi uçurtma tepesinde öğrenciler ile birlikte fidan dikimi gerçekleştirdi.

İlçe Başkanı Aydar çocuklar ile birlikte uçurtma tepesinde fidan dikiminin ardından uçurtma uçurup vatandaşlar ve çocuklarla sohbet etti.

Başkan Aydar bu yıl 15.’si düzenlenen bu uçurtma şenliğini düzenleyen ADD Ceyhan Şubesi Yönetimine teşekkür ederek bu güzel etkinlik için düşünlerini şu ifadeler ile yazılı olarak aktardı;

GELECEK BU ÇOCUKLARLA DAHA GÜZEL OLACAK

Başkan Aydar, toprağı kazıp fidan dikerek, yeşili korumanın ve yeşil alanları çoğaltmanın önemine vurgu yaptı.

Bizler, bugün geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için ağaç dikiyoruz. Dünyanın her yerinde siyasi iktidarlar ağaçları katlederken, bugün anneler, babalar, çocuklar hep birlikteyiz ve bunun kıymetinin farkındayız. Bu çocuklarla gurur duyuyoruz. Onlarla birlikte Ceyhan’nımızı ve dünyamızı daha çok ağaçlandıracağız. Gelecek, bu çocuklarla çok daha güzel olacak dedi.

Fidan dikiminin ardından uçurtma tepesinde hep birlikte uçurtma uçurularak uçurtmasını en yükseğe çıkaran öğrencilere sürpriz hediyeler verirdi. Etkinlikte çocukların yanı sıra büyüklerinde uçurtma uçurmaları dikkati çekti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Prof. Dr. Uğur Şahin normale dönüş için tarih verdi: Mayıs-Haziran dönemi

Uçurtma etkinliğinde uçurtmasını en yükeseğe kıçaran öğrenci Kaan Kur’un hediyesini CHP Ceyhan İlçe Başkanı Kadir Aydar taktim etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın