Aysel Güntürk aday adaylığını açıkladı‏ - KozanBilgi.Net

Aysel Güntürk aday adaylığını açıkladı‏

Aysel Güntürk aday adaylığını açıkladı‏

MHP İl Kadın Kolları eski Başkanı Çukurova Belediyesi eski Meclis Üyesi Aysel Güntürk, milletvekili aday adaylığını coşkulu bir kalabalık eşliğinde açıkladı.

ADANA –  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Kadın Kolları eski Başkanı Çukurova Belediyesi eski Meclis Üyesi Aysel Güntürk, Adana’nın içinde bulunduğu sorunları çözmek için milletvekilliği görevine talip olduğunu söyledi.

Aysel Güntürk, büyük ve coşkulu bir kalabalık eşliğinde MHP Adana il binasında milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Türkiye’nin ve Adana’nın yaşadığı bütün sorunlara vakıf olduğunu ve meselelere aynı hassasiyetle baktığını belirten Güntürk, “Çünkü biz anayız. Millet hayatının temel kurumu olan aile direği olan kadınlarımız, sadece kendilerini değil, çocuklarının, torunlarının istikbalini düşünmek zorundadır” dedi.

SGS_8297

Aysel Güntürk, 40 yıldır içinde olduğunu belirttiği Ülkücü harekette siyasete 1994 yılında adım attığını kaydetti. Güntürk “Ülkücü; fedakar, cefakar, mücadeleci, sabırlı ve kararlı olmak demektir. Bu partide görev yapmak benim için onurdur, gururdur” ifadesini kullandı.

SGS_8302

Aysel Güntürk, neden aday adayı olduğunu ise şu sözlerle açıkladı:

“Eğitimdeki yozlaşma ve düzensizliklere dur demek için, Adana’daki tarım ve sanayicilerin problemlerini Meclise taşımak için, İşsizliğe çözüm aramak, hayvancılık ve genleri ile oynanan tohumların yurt dışından alınmasına durun demek için, vatan, bayrak için, bilhassa fedakar, cefakar hanımların Meclisteki sesi olmak için aday adayıyım.”

SGS_8310

MHP Adana İl Başkan Yardımcısı Sedat Özer Güntürk’ü tebrik ederek başarılar diledi. Açıklamada ayrıca MHP İl Başkan Yardımcısı Murat Uçtu, MHP Yüreğir İlçe Başkanı Yıldıray Çınar, MHP Seyhan İlçe Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Parlak da hazır bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın