B/Aşka Yazıyorum – Vildan Çalışkan

B/Aşka Yazıyorum – Vildan Çalışkan

VİLDAN ÇALIŞKAN KİMDİR?

28.10.1973 tarihinde Eskişehir’de doğdu. Şiire olan tutkusu ve sevgisi çocukluk yıllarında başladı.

Ümit Yaşar Oğuzcan şiirleriyle de şiire olan ilgisi arttı.

Tüm öğrenimini Eskişehir’de tamamladı. Çalışma hayatına özel bir şirkette yönetici asistanlığı yaparak başladı. Muhasebe ve İdari İşler Müdürü olarak devam etti. Daha sonra Özel bir hastanede İnsan Kaynakları Müdürlüğü yaptı.

Şiirleri birçok dergide yayımlandı. Bunlardan birkaçı Eskişehir Sanat Dergisi, Nif Sanat Dergisi, Aydili Sanat Dergisi, Dergizan gibi. Bir dönem EsGazete’de köşe yazarlığı yaptı. Halen Eskişehir Odunpazarı Kent Konseyi’nde Kadın Meclisi Kültür Sanat Çalışma grubunda görev almakta ve kültür sanat adına gönüllülük esaslı etkinlikler gerçekleştirmektedir.

İkinci kitabı “B/Aşka Yazıyorum” onun için ayrı bir değerdir. “Şairin Kalemi Yüreğidir” sözüyle duyguların ve aşkın, sevginin en güzel dizelerini sizlerle paylaşıp beğeninize sunuyor.

“B/Aşka Yazıyorum”

“Şairin Kalemi Yüreğidir”

——————————————————————————–

KOZANBİLGİ.NET’İN KİTAP HAKKINDAKİ YORUMU

Öncelikle Sayın Vildan Çalışkan hanımefendiye teşekkür ediyorum. İmzalı bir kitabı adresimize geldi. Postadan alır almaz açıp okumaya başladım. Beyaz kapaklı sade bir tasarıma sahip olan kitabı açtığımda Sayın Çalışkan güzel duygularla bu güzel eserini imzalamış. Tekrar teşekkür ediyorum.
Şiir kitapları kitabı yazan yazara göre sizleri değişik duygular içerisinde bırakıyor. “B/Aşka Yazıyorum” ‘da tamamen duygu yükleniyorsunuz. Hepsi bir birinden güzel şiirleri aralıksız okumaya başlıyorsunuz.
Sevgili KozanBilgi.Net okurlarıma buradan tavsiye etmek istiyorum. Sayın Vildan Çalışkan’ın bu güzel şiir kitabını bütün seçkin kitabevlerinden temin edebilir. Keyifle okuyabilirsiniz.
“Şairin Kalemi Yüreğidir” Yüreğinize sağlık Sayın Vildan Çalışkan.
Türkeş Manga
KozanBilgi.Net
Genel Yayın Yönetmeni

 
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN