Bahçeli’ye “Onursal Başkan ol” çağrısı!

Bahçeli’ye “Onursal Başkan ol” çağrısı!

Hatay’da aralarında Belediye Meclis Üyesi, eski ve yeni parti yöneticileriyle bazı ilçe delegelerinin de bulunduğu “Yeniden Birlik Platformu” mensubu 135 MHP’li, Genel Başkan Bahçeli’yi, koltuğunu Meral Akşener’e bırakıp Onursal Başkan olmaya davet etti

Bahçeli’ye “Onursal Başkan ol” çağrısı!

ATAY’da aralarında Belediye Meclis Üyesi, eski ve yeni parti yöneticileriyle bazı ilçe delegelerinin de bulunduğu “Yeniden Birlik Platformu” mensubu 135 MHP’li, Genel Başkan Bahçeli’yi, koltuğunu Meral Akşener’e bırakıp Onursal Başkan olmaya davet etti. Bahçeli’nin, Genel Merkezin en üst katında kendisine ayrılacak “Onursal Başkanlık” makamına oturmasını isteyen 135 MHP’linin imzasıyla kamuoyuna yapılan “Yeniden Birlik Platformu” açıklamasında özetle şöyle denildi:

Bozkurtların dirilişi

“Biz, Milliyetçi Hareket’in geçmişinde olan, geleceğinde de olacak olan ve bu kutlu davaya gönül vermiş Türk Milliyetçileri olarak, aşağıdaki kararları aldığımızı Türk kamuoyuna saygıyla arz ederiz. 17 yıldır bu davaya liderlik yapan Sayın Devlet Bahçeli’nin daha fazla yıpranmaması için bu hareketi başlatıyoruz. Milliyetçi Hareket’in ülkeyi yönetmesi için elinden gelen çabaları sarf ettiği de malumumuzdur. Fakat Sayın Genel Başkanımız, Türk Milliyetçilerinin iktidarı için fedakarlık yapıp ülkede heyecan yapacak liderlere el ve gönül vermelidir. Bizatihi kendisi, partinin Genel Merkezi’nin en üst katında onursal başkanlık makamını kabul etmesi gerekliliği ortaya çıkmıştır. Bu davada kaybedecek tek bir dava arkadaşımız yoktur. Türkiye’de; geçmişiyle, duruşuyla, aile hayatıyla, Asenamız olan Sayın Meral Akşener’in Genel Başkanlığı’nı destekliyoruz. Ümit Özdağ, Sinan Oğan, Koray Aydın ve tüm dava insanlarıyla tek yumruk olarak Meral Akşener hanımın yanında saf tutulması gerektiğini düşünüyoruz. Geçmişte yaşanan kardeş kavgalarıyla Milliyetçi Hareket baraj altında kalmıştı, yeniden bu tür hareketlere tahammülümüz yoktur. ‘Bozkurtların Dirilişi’ni’ bir halk hareketiyle yeniden Hatay’dan başlatıyoruz. Tüm ülkemizde, bu harekete destek istiyoruz. Kardeşliğimiz daim olsun, yolumuz açık olsun.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kaymakam Gürçam’dan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın