Baş: Kapımız gönlümüz herkese açık

Baş: Kapımız gönlümüz herkese açık

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, 4 merkez ilçe teşkilatını ziyaret etti, önemli mesajlar verdi.

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Baş “Ülkeyi, sıkıntılardan kurtaracak yegane kadro milliyetçi-ülkücü kadrolardır” dedi.

BİZ BÜYÜK VE MUTLU BİR AİLEYİZ

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, ilçe teşkilatlarını gezmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde uzak ilçelerin çoğunu gezen Baş, bugün de Adana merkezde bulunan Seyhan, Yüreğir, Çukurova ve Sarıçam ilçe teşkilatlarını ziyaret etti. Baş, Seyhan İlçe Başkanı Bünyamin Kaya, Yüreğir İlçe Başkanı Yıldıray Şener, Çukurova İlçe Başkanı Sertan Duran ve Sarıçam İlçe Başkanı Mehmet Koca’ya ve ilçe yöneticilerine yaptığı iade-i ziyarette, “Biz büyük ve mutlu bir aileyiz” mesajı verdi.

baskan

ÜLKÜCÜ-MİLLİYETÇİ KADROLAR HAZIR

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş yaptığı değerlendirmede ise şunları söyledi:

“Önümüzde, ülkemizin ve milletimizin geleceğini tayin edecek tarihin en önemli seçimi var. Bu seçimi mutlaka Milliyetçi-Ülkücü hareketin kazanması lazım. Ülkenin durumu ortada. Ülkeyi, bu sıkıntılardan kurtaracak yegane kadro milliyetçi-ülkücü kadrolardır”

saricam

KAPIMIZ GÖNLÜMÜZ HERKESE AÇIK

Baş, devamla “Adana’da doğup büyüyen ve Adana’da halkımızın büyük bir çoğunlukla destek verdiği Milliyetçi Hareket Partisi olarak, sorumluluğumuzun farkındayız. Başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere 9 belediyemiz gece-gündüz demeden çalışıyor. Her geçen gün daima en iyi hizmeti vermenin, vatandaşlarımızı mutlu etmenin çabası içindeyiz. Şimdi de Ankara’da daha güçlü şekilde Adana’mızı temsil etmek arzusundayız. Bunu başaracağımıza olan inancımız tamdır. Biz büyük ve mutlu bir aileyiz. Biz herkesin, her kesimin çekim merkezi haline gelmiş güçlü bir siyasi parti olmanın yanında aynı zamanda çok güçlü sosyal bir teşkilatız. Partimize yönelik ilgi her geçen gün artmaktadır. Kapımız, gönlümüz herkese açık.” şeklinde konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Remzi Ümit Atay: Hedefimiz iktidar

seyhan

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın