Başkan Alemdar Öztürk:  ‘2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Hayırlı Olsun’

Başkan Alemdar Öztürk:  ‘2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Hayırlı Olsun’

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Mithatpaşa İlkokulu’nda düzenlenen 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Kutlama etkinliğine katıldı.

Etkinliğe Kaymakam Mustafa Ünlüsoy, Garnizon Komutanı Binbaşı Murat Kütükçü ve Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ün yanı sıra protokol üyeleri de katıldı.

Okul bahçesinde düzenlenen törende öğrenciler tarafından çeşitli şiirler okundu, folklor gösterisi yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Memduh Topuz ve Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy tarafından günün anlam ve önemine ilişkin konuşmaların ardından sınıflarda ders kitapları dağıtıldı.

Öğrenci, öğretmen ve anne babaların yeni eğitim öğretim yılını kutlayan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk: ” 2015- 2016 eğitim öğretim yılında geleceğimizin teminatı çocuklarımızı; onlara en iyi imkânları sağlamaya çalışan, anne babalarımızı, yurdun her köşesinde fedakârlık örneği göstererek yeni nesiller yetiştiren saygıdeğer öğretmenlerimizi kutluyorum. Eğitime yapılan yatırımın Türkiye’nin yükselen geleceğine yapılan bir yatırım olduğu bilinciyle hareket eden herkesten Allah razı olsun. ” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gelecek Partisi Kozan İlçe Başkanı Murat Başıbüyük
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın