KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Başkan Alemdar ÖZTÜRK Aleyhinde İmar İle İlgili İftiralara Yargı “DUR” Dedi

Başkan Alemdar ÖZTÜRK Aleyhinde İmar İle İlgili İftiralara Yargı “DUR” Dedi

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar ÖZTÜRK aleyhinde iddia adı altında jet hızıyla yargısız infaz yapılarak organize edilen karalama kampanyasına yargı “DUR” dedi.

        FETÖ Kumpası Yine Tutmadı

Ceyhan Belediye Başkanlığı seçimleri öncesinde FETÖ destekli başlatılan “Adaya Hayır” takiyyeli kampanyasıyla halkı kandıramayanlar, başkanlık döneminde bu kez de 17-25 Aralık FETÖ Kumpası metodu olan “sözde imar yolsuzluğu algısı” üzerinden saldırı başlatmıştı.

        Enerji Bölgesindeki Yağma Durdurulunca Kumpaslar Zirve Yaptı

Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla çalışmalara başlayan Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar ÖZTÜRK, Ceyhan Enerji İhtisas Endüstri Bölgesindeki önceki dönemlerdeki siyasetçi ve bürokratlarca organize paralel yağma yapılan arazileri yeniden kamuya kazandırmak için belediyelerin asli görev ve yetki alanında olan “Geri Dönüşüm İmar Uygulamasını” başlattı.

         Yağmacılar Tutuştu

Yağmaladıkları arazilerin kamuya tekrar kazandırılacağını anlayan kripto işbirlikçiler; FETÖ şirketi lehine raporlar tanzim ettirip, Ceyhan Belediyesi’nin çalışmalarını iptal ettirmek, üstelik en ağır ceza için YARGISIZ İNFAZ KUMPAS PLANINI devreye koydu.

 

        Düzmece Dosyalar, Asılsız İhbarlar, Yalancı Şahitler, …..

İntikam ve suç bastırma hırsıyla çok sayıda asılsız iftira, yalancı şahitler ve paralel raporlar ile dosyalar tanzim ettiren paralel yağmacılar, bu yolla hem Alemdar ÖZTÜRK’ü ileriki siyasi rekabette devre dışı bırakmayı hedeflerken, hem de kendilerinin foyalarının ortaya dökülmesine engel olmayı amaçladılar.

 

        Öztürk Aleyhindekilerin FETÖcülüğü Tescillendi, Yağma Durduruldu

Ceyhan’a gelen ardı arkasına gelen müfettiş ve bürokratların FETÖcü olduğu 15 Temmuz hain darbe girişimiyle deşifre olmasıyla beraber, Ceyhan Enerji İhtisas Endüstri Bölgesi’nde parsel parsel FETÖ şirketlerine peşkeş çekilmiş Türkiye’nin  en stratejik arazileri de 01 Ağustos 2016 tarihinde tekrar kamuya devroldu.

 

        İmar ile İlgili Savcılık Kararı: Kamu Zararı Yok, Soruşturmaya ve Kovuşturmaya Yer Yok

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Aşılamada randevu sistemi engeli

Bütün bu kumpas, iftira, ihbar ve iddiaları inceleyen Cumhuriyet Başsavcılığı 13 Haziran 2017 tarihinde; “kamu zararırnın varlığından söz edilemeyeceği anlaşılmakla;

KOVUŞTURMAYA YER OLMADIĞINA ve SORUŞTURMAYA YER OLMADIĞINA”  karar verdi.

        Yolsuzluk Tutmayınca FETÖcüler, “FETÖcü İlan Etme” Telaşına Düştü

İmar yolsuzluğu kumpaslarında en başta yargısız infaz yapan fakat yargıdan dönen planlarıyla boşa düşen FETÖcüler, bu kez de YARGIdaki FETÖ Mahrem İmamlarını da devreye alarak husumet duyduklrı Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar ÖZTÜRK’ü “FETÖcü ilan edip al aşağı etme telaşına” düştü.

        Öztürk Aleyhinde “FETÖ Üyesi” İddiasıyla Dosya Dizayn Eden Savcı, FETÖ Mahrem İmamı Çıktı

15 Temmuz öncesinde “yolsuzluk”, sonrasında ise “FETÖcü” yaygarasıyla kumpas tezgahlayanlar, Yumurtalık’tan Ceyhan’a özel görevlendirilen savcı Tevfik Mehmet KORUCU’ya “FETÖ Üyesi Olma” dosyası düzenletti.

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar ÖZTÜRK aleyhinde yine menfaat vaadiyle tutulmuş gizli tanıklar, yalancı şahitler ve asılsız ihbarlarla dosya şişiriliyorken, kamuoyunun “FETÖ Mahrem İmamı” olarak bildiği 05 Mayıs 2017 tarihli HSK Genel Kurul Kararıyla savcı Tevfik Mehmet KORUCU MESLEKTEN MEN edildi.

        FETÖ Savcısının Dosyası Siyasi ve İdari Dayanak mı Yapıldı?

Meslekten men edilen savcının dizayn ettiği bütün dosyalar, ne var ki ısrarla siyasi ve idari dayanak yapmak isteyenler yine boş durmadı.

        FETÖnün Hazırladığı “FETÖcü” Dosyasıyla Yargısız İnfaz?

Kestirme yoldan Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar ÖZTÜRK’e kumpas yoluyla bertaraf etmek için fırsat kollayanlar, dosyayı hazırlayanın FETÖ Mahrem İmamı olmasına rağmen tekrar organize siyasi linç yolunu seçti.

        Akıl Sağlığı Bozuk, Sahtecilikten İşlem Görenlerin Beyanıyla Tekrardan Kamu Zararı İftirası

Kamu zararı iddiasından vaz geçmeyen aynı çevreler bu kez de; Adana Ruh Sağlığı Hastenesi raporuyla akıl sağlığı yerinde olmayan, aynı konuda çelişkili beyanlar veren, “nitelikli dolandırıcılık ve evrakta sahtecilik” başta olmak üzere yüz kızartıcı suçlara bulaşmış organize suç çetesi bağlantılı yetkisiz kişileri bilirkişi kabul ederek jet hızıyla “kamu zararı raporu” tertipler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gürer: “Binlerce ton patates çürümeden kurtarılsın”

Meslekten men edilen savcı KORUCU, bu raporu da hemen “FETÖye Üye Olma” dosyasına çarçabuk dahil edip işlemleri hızlandırır.

 

        Hüküm Giyenler Dururken, Daha Yargılanmamış Öztürk’ü Hedef Yaptılar

Hakkında kesinleşmiş onlarca yargı kararı olan siyasetçiler dururken bırakın kesinleşmiş mahkumiyetini, bunca kumpasa ve müfettişlere rağmen yargılandığı ceza davası bile olmayan Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar ÖZTÜRK’ü yargısız infazla linç etmek isteyen paralel yağmacılar, bu yolla hem Ceyhan’daki hırslarının intikamını almayı, hem de kendi suçlarını yıkarak vazifelerini tamamlamayı hedefledi.

 

        Baskıdan Kurtulan Gizli Tanık Gerçekleri İtiraf Etti

Soruşturmayı yapan Savcı dahil çok sayıda kişinin 4 gün süren tehditleri altında  sürdürdükleri baskı ile zorla imza attırdıkları ve aynı şekilde yalancı şahitler tuttuklarını belirten gizli tanık, Avrupa Birliği Bakanımız sayın Ömer ÇELİK aleyhinde yapılmış düzmece yazışmalar, AK Parti levhalarının Ceyhan Belediyesi tarafından sökülüp kamyonlarıyla taşınarak küçük düşürüldüğünü gösteren montajlanmış görüntüler, üretilmiş porno görselleri ve sahte iletişim kayıtlarının dosyalarda kumpas amaçlı yerleştirilip oldu bittiye getirildiğini deşifre etti.

        Sıradaki Plan; FETÖ’nün Yeni Taktiği, FETÖcü Diye Sahte İhbarlar mı?

MİT Tırlarının Ceyhan’da durdurulduğu 19 Ocak 2014 tarihinden bu yana Ceyhan’ı Alamut Kalesi olarak gören FETÖ’nün, şimdilerde hedefindeki isimlere uyguladığı “FETÖcü diye sahte ihbarlar” yolunu nereye kadar deneyeceği, sonrasında ise “ben suç atarım, siz suçsuzluğunuzu ispat edin” metodunu mu kullanacağı merak ediliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın