Başkan Alemdar Öztürk: Ceyhanlı Çocuklarımızın 2023 Türkiye’sinde Yerini Alması İçin Çalışıyoruz

Başkan Alemdar Öztürk: Ceyhanlı Çocuklarımızın 2023 Türkiye’sinde Yerini Alması İçin Çalışıyoruz

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, belediye etüt merkezinde düzenlenen velilerle istişare toplantısına katıldı.

Etüt merkezi hizmet binasında velilerle bir araya gelen Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, eğitimde fırsat eşitliği sağlamak adına özverili bir hizmet sunmanın gayretinde olduklarını söyledi.

SAMSUNG CSC

Öğrencilerin, ücretsiz dershane hizmeti sunulduğu düşüncesiyle disiplinden uzaklaşmaması gerektiğini vurgulayan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, “ disiplinin olmadığı yerde başarı olmaz. Bu yüzden sayın velilerimizin çocuklarına bu konunun önemini hatırlatmaları gerekir. Belediye olarak eğitimde fırsat eşitliği oluşturmak adına yürüttüğümüz bu hizmetin yıllık maliyeti 5 milyon TL civarındadır. İstiyoruz ki öğrencilerimiz, en iyi şekilde yetişsinler ve 2023’ün Türkiye’sinde önemli kariyere sahip olsunlar; ilçemizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etsinler. Bunun karşılığında sadece sizlerin ve öğrencilerimizin hayır duası bizlere yeter.” Dedi.

SAMSUNG CSC

Ücretsiz dershane hizmetinden dolayı Başkan Alemdar Öztürk’e duydukları memnuniyeti dile getiren veliler, “ Allah başkanımızdan ve emeği geçen herkesten razı olsun” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bilim Kurulu sonrası Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan kritik açıklamalar
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın