Başkan Alemdar Öztürk Fetö Parelel Yapı Tek Tek Çözülüyor

Başkan Alemdar Öztürk Fetö Parelel Yapı Tek Tek Çözülüyor

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk 7 Ağustos İstanbul Yeni Kapı’da yapılan ‘Şehitler ve Demokrasi’ mitingine katıldı.
Başkan Alemdar Öztürk Miting öncesi Akit TV,TV Net ile Best FM’in canlı yayın konuğu olarak parelel yapı konusunda önemli mesajlar verdi.

Alemdar Öztürk 15 Temmuz’un darbe kalkışmasının ardından paralel yapı FETÖ’nün çökertildiğini ve paralel yapı ile mücadele konusunda tüm ülke olarak herkesin üzerine düşen görevi en iyi şekilde yaptığına inandığını ifade etti.

Paralel yapı ile birlikte Horizon A.Ş’nin de tüm mal varlığına el konulduğunu ifade eden Başkan Alemdar Öztürk, kendisinin haklılığının bir kez daha ortaya çıktığını belirtti.

Başkan Alemdar Öztürk katıldığı programlarda şu satırbaşlarına değindi:

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk Aleyhinde Kumpas Tezgâhlayanlar, Darbecilikten Açığa Alındı
Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, kendisine paralel kumpas tezgâhlayanların, 15 Temmuz 2016 tarihindeki darbe girişimi sonrasında açığa alındığını belirterek “Ceyhan Enerji İhtisas Endüstri Bölgesi’ni iç eden paralel firmalara “DUR” dediğimiz için FETÖ tarafından hedef alındık. Çok şükür bu kumpası hazırlayanların ihanetleri deşifre oldu ve görevlerinden el çektirildi.” Dedi.

Başkan Alemdar Öztürk Yeni Kapı mitingi önce bazı tev ve radyo programlarına katıldı (2)

MÜLKİYE BAŞ MÜFETTİŞLERI TUTUKLANDI

Asılsız iddialar ve düzmece raporlar ile Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk aleyhine gönderilen Mülkiye Baş Müfettişleri açığa alındı.

PARALEL HORİZON FIRMA SAHİBİ, KAÇARKEN HAVAALANINDA TUTUKLANDI

Kumpasçılar arasında yer alan tezgâhı finansa ettiği iddia edilen Paralel Horizon firmasının sahibi de havaalanında kaçarken tutuklandı.

JİTEM İSTİHBARAT MÜDÜRÜ, KAÇARKEN İL DIŞINDA TUTUKLANDI

Ceyhan kumpasının başını çekenlerden olan JİTEM İstihbarat Müdürü, kaçarken il dışında yakalanarak tutuklandı.

Başkan Alemdar Öztürk Yeni Kapı mitingi önce bazı tev ve radyo programlarına katıldı (3)

İSTİHBARAT ŞUBE MÜDÜRÜ GÖZALTINA ALINDI

İstihbarat Şube Müdürü, FETÖ/ PDY terör örgütü üyesi olduğu iddiasıyla makamında gözaltına alındı.

FETÖ’CÜ FİNANSÖRLERİN CEYHAN SİYASETİNİ DİZAYN PLANLARI

Siyasi linç için her yolu mübah gören FETÖ’cü finansörler, devlet imkânlarıyla elde ettikleri finanslarla Ceyhan ve Adana siyasetini dizayn etmeye başladılar.

Başkan Alemdar Öztürk Yeni Kapı mitingi önce bazı tev ve radyo programlarına katıldı (5)

DARBE KALKIŞMASI ÖNCESİ VE SONRASINDA GÖREVDEN ALMALAR

Emellerine ulaşmak için hızını alamayıp 15 Temmuz 2016 tarihindeki darbe kalkışmasında da durumdan vazife çıkartan bu kumpasçı ekip, tamamıyla görevden alındı. İçişleri Bakanlığı başta olmak üzere Ceyhan Kumpası’nda rol alan bütün kripto isimleri tasfiye etti.

Paralel yağmacılar ve işbirlikçilerin hem kendi suçlarını, hem de asılsız iddialarını çamur atarak ve meyveli ağacı taşlayarak, kendi aleyhinde itibarsızlaştırmaya çalıştığını belirten Başkan Alemdar Öztürk,” görüldü ki bütün itibarsızlaştırma ve terörizme varacak kadar ileri götürülen siyasi linç planları da tutmadı. Fakat engellenen hizmetlerle kaybeden de yine Ceyhan oldu” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN