Başkan Alemdar Öztürk: “Mercimek Mahallemizdeki Tüm Yollara Reglaj Çalışması Yapıyoruz”

Başkan Alemdar Öztürk: “Mercimek Mahallemizdeki Tüm Yollara Reglaj Çalışması Yapıyoruz”

Başkan Alemdar Öztürk Mercimek Mahallemizdeki Tüm Yollara Reglaj Çalışması Yapıyoruz

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Mercimek mahallesindeki yolların eksikliğini gördüklerini belirterek tüm yollara reglaj çalışması yapacaklarını söyledi.

Mercimek mahallesinde devam eden mıcır dökme çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Mercimek mahallesinin yıllarca ihmal edildiğini hatırlatarak, “ alt yapı bitirilmiş ancak üst yapı ile ilgili hiçbir çalışma yapılmamış. Kışın bu yolların çamur olacağı bir gerçek.  Bu amaçla mıcır dökme işlemimiz devam ediyor.” Dedi.

Reglaj çalışmalarının Mercimek mahallesindeki tüm yollarda uygulanacağını belirten Alemdar Öztürk, “ Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz mıcır dökme işlemini ivedilikle tamamlayıp kış aylarının geçmesinden sonra da asfalt çalışmalarına başlayacak. Yine Park ve Bahçe Müdürlüğü ekiplerimiz de mahallemizde bulunan tüm parkların bakım ve onarımlarını sürdürüyor. Mercimek mahallesi sakinlerimiz hizmetin en iyisine layıktır.” Diye konuştu.

Başkan Alemdar Öztürk kendisine büyük ilgi gösteren miniklere de ‘Peygamberimiz Hazreti Muhammed’in Hayatı’ konulu kitap armağan etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Fekeli Nakliyeciler Mağdur
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın