29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun!

Başkan Alemdar Öztürk Tff Başkanı Demirören’den 2 Futbol Sahası Sözü Aldı

Başkan Alemdar Öztürk Tff Başkanı Demirören’den 2 Futbol Sahası Sözü Aldı

TFF BAŞKANI YILDIRIM DEMİRÖREN CEYHAN’A 2 ANTRENMAN SAHASI SÖZÜ VERDİ

Ceyhan’da DEMOS Petrol İşletmeleri’nin Ural Savrun’a ait Demirören Milangaz Bayisi’nin Ceyhan’daki şube açılışını gerçekleştirmek üzere Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ile birlikte Ceyhan’a gelen TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Ceyhan’a 2 futbol antrenman sahası yaptırma sözü verdi.

SAMSUNG CSC

BAŞKAN  ALEMDAR ÖZTÜRK DEMİRÖREN’DEN CEYHAN’A İKİ ANTRENMAN SAHASI TALEP ETTİ.

DEMOS Petrol İşletmeleri’nin açılışında konuşan Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, böyle bir işletmeyi Ceyhan’a kazandıran DEMOS yönetimine teşekkür ederek “ Sayın Federasyon Başkanımız Yıldırım Demirören’den ilçe sporuna katkı sağlamak ve BAL liginde oynayan Ceyhanspor ve Doğanspor futbol takımlarımızın istifade etmesi için 2 futbol antrenman sahası yapılması konusunda destek bekliyoruz. “ dedi. ve  yapılacak spor sahalarının yerleri konusunda ise belediye olarak her an hazır olduklarının altını çizdi.

SAMSUNG CSC

DEMİRÖREN CEYHAN’A İKİ ANTRENMAN SAHASI İÇİN GEREKEN YAPILACAK DEDİ.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören Milangaz’ın 662. Yerli Bayisinin hizmete girmesinden mutlu olduklarını ve istasyonun Demirören Grubu olarak Savrun ailesine hayırlı uğurlu olsun dedi.

SAMSUNG CSC

Başkan Alemdar Öztürk’ün bu talebine olumlu yanıt veren Türkiye Futbol Federasyon Başkanı Demirören, en kısa sürede Ceyhan’da BAL liğinde  oynayan Ceyhanspor ile doğanspor’a  İki adet Antrenman sahası kazandırmak için gerekeni yapacaklarını söyledi.

Yapılan konuşmaların ardından 2 benzin pompası arasına bağlanan kudale protokol üyeleri tarafından kesilerek açılış gerçekleştirildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın