Başkan Alemdar Öztürk Yaz Spor Okulu Öğrencilerine Katılım Belgelerini Verdi

Başkan Alemdar Öztürk Yaz Spor Okulu Öğrencilerine Katılım Belgelerini Verdi

Ceyhan Belediyesi Yaz spor Okulları kapsamında kurslara katılan 285 öğrenci, katılım belgelerini Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ün elinden aldı.

Ceyhan Spor Salonu’nda düzenlenen katılım belgesi dağıtım töreninde Yaz tatili süresince devam eden Futbol, Basketbol, Güreş ve Taekwondo gibi bireysel spor kurslarına katılan 285 öğrenciye katılım belgesi takdim edildi.

SPOR YAZ OKULLARI (1)

Yaz spor okullarına Futbol branşında 120, Basketbol branşında 50, Güreş branşında 55 ve Taekwondo branşında ise 60 olmak üzere toplam 285 öğrencinin katıldığını ifade eden Başkan Alemdar Öztürk, “Yaz Spor Okullarımıza katılarak bugün belgelerini alan tüm çocuklarımızı tebrik ediyorum.” dedi.

SPOR YAZ OKULLARI (2)

Ceyhan Belediyesi olarak çocuklar için sosyal projeler üretmeye devam edeceklerini ifade eden Başkan Alemdar Öztürk, “Yaz spor okullarımızın belge dağıtım töreninde öğrencilerimiz ile bir aradayız. Çeşitli bireysel spor dallarında kendilerini geliştiren ve yeni öğrenen çocuklarımıza belgelerini takdim ettik. Onlarla bir arada olmaktan son derece çok mutluyuz. Çünkü onlar bizim yarınlarımızın teminatı, bizim geleceğimizdir. Biz de geleceğimize yatarım yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çocuklarımızın ileride hem şehrimize hem Ülkemize büyük hizmetler yapacaklarına yürekten inanıyoruz. Kurslarımıza katılarak başarıyla tamamlayan tüm yavrularımızı kutluyorum. Tüm anne, babalara da destekleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

SPOR YAZ OKULLARI (3)

SPOR YAZ OKULLARI (4)

SPOR YAZ OKULLARI (5)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Koncuk’tan Kanun Teklifi: “BAĞ-KUR’lulara Af Getirilsin!”
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın