Başkan Boyvadaoğlu: “Partimiz İktidar, Genel Başkanımız Cumhurbaşkanı Olacak”

Başkan Boyvadaoğlu: “Partimiz İktidar, Genel Başkanımız Cumhurbaşkanı Olacak”

İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu İyi Parti  Genel Başkanı Sayın Meral Akşener in Kahraman Maraş ve Mersin İl binalarımızın açılışında bizleri coşkuyla, heyecanla alkışlayan on binlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz dedi.

HEDEFİMİZE ULAŞACAĞIZ

Başkan Boyvadaoğlu yaptığı açıklamada “Partimiz İktidar Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Cumhurbaşkanı olacak sloganları gerçeğe dönüşecek. Tek adam zihniyeti değil demokrasinin temeli olan demokratik Parlamenter Sistemle ayırım yapılmadan Büyük Türk Milletine 80 milyon vatandaşımıza hizmetlerin en güzeli verilecektir. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları Cumhuriyeti kurduklarında tüm ülkede tek bir ses yükseliyordu “Bağımsız Türkiye” İyi Parti olarak bu duygu ve düşüncelerle yola çıktık. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener in Türkiye genelindeki il binalarımızın açılışlarını yaptığı yerler miting alanına dönüşüyor. Bu heyecan bizleri hedefimize ulaştıracaktır. İktidar ve küçük ortağı yaptıkları ittifakı unutarak bizim ittifakımızı eleştiriyorlar bunlar korkunun eseri bunlar bizlerden korkuyor. Partimizi seçime sokmama iradesini gördük Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener yaptığı konuşmalarda;İNSANLARIN SİNİR SİSTEMİNİ BOZDUN

“Sayın Erdoğan, İnsanlarımız yorgun, bıkkın bu insanları sen bu hale getirdin kendi partine oy vermeyenleri hain münafık ilan ediyorsun artık yoruldun bu ülkeye yük olmaya başladın. Dış politikada, eğitim politikalarında, yaşanan tüm olumsuzluklarda sen varsın yeter artık gençlerin üzerinde yüksün, ekonomiyi bilmiyorsun. Kardeşim biraz çeneni kapat evine git otur. İnsanların sinir sistemini bozdun” demesi yanlış mı? Sonuna kadar Genel Başkanımızın yanındayız. İyi Parti İktidar Meral Akşener Cumhurbaşkanı olacak. Bu duygu ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımıza sevgi ve saygılarımı sunarım.” Dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yunan Savunma Bakanı: Tehdit altındayız, adaları silahlandırmaya devam edeceğiz

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın