Başkan Öztürk, “Bizim insanımız hizmetin en güzeline layıktır”

Başkan Öztürk, “Bizim insanımız hizmetin en güzeline layıktır”

Kozan Belediyesi Kozan’ın Pekmezci Mahallesi’nde resmi kurumlar bahçesinde ve mahalle aralarındaki yolların ve parkların genel bakımı ve çevre düzenleme çalışmasını gerçekleştirdi.

Kozan Belediyesi Şantiye Şefliği ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü Ekiplerinin koordineli olarak yapmış olduğu çalışmada Pekmezci Mahallesi’nde yolların genel bakım çalışması gerçekleştirdi. Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından ise Pekmezci İlkokul ve Ortaokulu, Sağlık Evi, Cami, parklarda ve mahalle sokaklarında yabancı ot temizliği, parkların genel bakımı ve tamiratı, yol kenarlarında görüşü engelleyen ve çirkin görüntü oluşturan ağaçların dallarını budanarak çevre düzenlemesi yapılırken, ilaçlama ekibi tarafından ise haşerelere karşı ilaçlama çalışması yapıldı.

Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk, “Büyükşehir Yasası nedeni ile kısıtlı olan imkânlarımıza rağmen muhtarlarımızdan gelen talepleri imkânlarımız ölçüsünde yerine getirmeye çalışıyoruz. Hedefimiz eksiği olan bütün mahallerde çalışma yapmaya devam etmek. Bu çalışmaları belli program içerisinde devam ettireceğiz. Bu kapsamda Pekmezci mahallemizde, ilaçlama, Şantiye ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz gerekli çalışmaları gerçekleştirmiş olup, planlama doğrultusunda muhtarlarımızla koordineli çalışmalarımız devam edecektir. Bu hizmetlerin burada yaşayan halkımıza, hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bizim insanımız hizmetin en güzeline layıktır. Bizlerde bu güzel insanlarımıza, bu hizmetleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz ve elimizden gelen gayret ve çabayı göstermeye devam edeceğiz” dedi.

Yapılan çalışmalardan dolayı Mahalle Muhtarı Bayram Koyuncu, Belediye Başkanı Musa Öztürk ve ekibine teşekkür etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Anavarza'nın ünlü Şairi Aşık Kul Gürbüz (Gürbüz Ali Güvenç)'i ziyaret ettik

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın