Başkan Öztürk Ceyhan’lı Sporcu Gençlere Sahip Çıktı

Başkan Öztürk Ceyhan’lı Sporcu Gençlere Sahip Çıktı

16 Şubat 2015 tarihinde KozanBilgi.Net’e gelen telefon ihbarı nedeniyle taekwondo sporu yapan genç öğrencilerin sıkıntılarını belirten bir haber paylaşmıştık.

Özellikle spor yaptıkları salonun camlarının olmadığını, yüzeyin kaplanmadığını ve elektrik tesisatlarının bozuk olması nedeniyle büyük sıkıntı çektiklerini belirten öğrencilerin açıklamalarından sonra onlara elini uzatan Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, salonun camlarını taktırıp, duvarların boyasını ve yer kaplamasını yaptırarak öğrencilerin sevgisini kazandı.

Konu ile ilgili görüştüğümüz taekwondo kurs öğretmeni Sultan Hanım KozanBilgi.Net’e yaptığı açıklamasında Başkan Alemdar Öztürk’ün her zaman kendilerine destek olduğunu, sahip çıktığını belirterek teşekkür etti. Sultan Hoca ayrıca yetiştirdiği öğrencilerini Türkiye çapında müsabakalara göndererek Ceyhan’ı en iyi şekilde temsil ettiklerini belirtti.

DSCF1401

DSCF1402

DSCF1404

Duyarlılığından dolayı Ceyhan Belediye Başkanı Sayın Alemdar Öztürk’e teşekkür ediyoruz.

 

 

 

Sporcu Gençlerden Başkan Alemdar Öztürk’e Çağrı “Bize sahip Çıkın!”Sporcu Gençlerden Başkan Alemdar Öztürk’e Çağrı “Bize sahip Çıkın!”

Ceyhan ilçesinde büyük bir okuyucu kitlesi olan KozanBilgi.Net’i telefonla ve e-postalarla arayan Ceyhan’lı sporcu gençler duyuramadıkları seslerini

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  CHP’den Kılıçdaroğlu’nu tehdit eden Çakıcı’ya sert tepki
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın