Başkan Öztürk İnkılap İlkokulu’nu Ziyaret Etti

Başkan Öztürk İnkılap İlkokulu’nu Ziyaret Etti

Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk İnkılap İlkokulu’nu ziyaret ederek öğrecilerle bir araya geldi. 

Başkan Musa Öztürk’ü okula gelişinde okul müdürü Turan Pazarcı ve öğrencileri karşıladı. Öğretmenler ve öğrencilerle uzun süre sohbet eden Başkan Öztürk, öğrencilere eğitim ve meslek hayatındaki deneyimlerini anlattı. Sınıfları gezerek öğrencilere derslerinde başarılar dileyen Öztürk, okul müdürü Turan Pazarcı’dan okulda hayata geçirilen başarılı projeler hakkında detaylı bilgi aldı.

Başkan Musa Öztürk öğrencilerle bir araya gelmekten ve Kozan’ın en başarılı okullarından İnkılap İlkokulu’nu ziyaret etmekten tduyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Öztürk konuşmasında; “Kozanımızın en köklü ve başarılı okullarından İnkılap İlkokulu’na misafir olmaktan çok memnunuz. Yavrularımızla bir araya gelerek onlarla sohbet etme, deneyimlerimizi paylaşma ve sorularına cevap verme şansına sahip olduk. Yavrularımızın eğitimi bizim için herşeyden önce gelir. Okul müdürümüz Sayın Turan Pazarcı ve deneyimli öğretmen kadrosu Kozanımızın, ülkemizin geleceğinin yetişmesinde çok önemli işlere imza atıyorlar. Sayın müdürümüzün ve okulumuzun çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Ayrıca İnkılap İlkokulu’nun öğrencileri, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım eli uzattığımız belediyemiz Hayır Çarşısına yıllardır çok büyük destek oldular ve olmaya da devam ediyorlar. Ziyaretimiz esnasında hazırladıkları yardım paketlerini görme fırsatı bulduk. Özverilerinden dolayı öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.”


Başkan Öztürk okul yönetimine ve öğretmenlere ev sahipliğinden dolayı teşekkür etti. Öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Öztürk öğrencilerle bol bol fotoğraf çektirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  SPİNCİLER... BİZ BURADAYIZ, ALABALIKLAR NEREDE... AT ÇEK İLE ALABALIK AVI

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın