KozanBilgi.Net 15 Yaşında... SİZLERLE BİRLİKTE NİCE 15 YILLARA...

Başkan Öztürk Muhtarları Akşam Yemeğinde Ağırladı

Başkan Öztürk Muhtarları Akşam Yemeğinde Ağırladı

Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk 19 Ekim Muhtarlar Gününde Kozan’ın muhtarlarını akşam yemeğinde ağırladı. Kozan Belediyesi Dağılcak tesislerinde düzenlenen yemek programına muhtarlardan yoğun katılım oldu.

Başkan Musa Öztürk’ün ev sahipliği yaptığı toplantıya Kozan Jandarma Komutanı Binbaşı Ahmet Eroğlu, Kozan İlçe Emniyet Müdürü Güngör Akpınar, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Bülent Tanrıverdi, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mustafa Sırkıntı, Muhtarlar Derneği Başkanı Salim Açıkgöz, merkez ve köy mahalle muhtarları ile belediye bürokratları katıldı. 19 Ekim Muhtarlar Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen akşam yemeğinde muhtarlar belediye hizmetleri ile ilgili istek ve şikayetlerini de dile getirdi.

Etkinlik Kozan Belediyesi İmam Hatibi Bilal Özata’nın Kur’an-ı Kerim tilaveti ve duası ile başladı. Muhtarlar Derneği Salim Açıkgöz konuşmasında yemeğe katılan konuklara ve Belediye Başkanı Öztürk’e teşekkür etti.

Başkan Öztürk konuşmasının genelinde yerel yönetimlerin yol göstericilerinin muhtarlar olduğunu vurguladı. Öztürk konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “2014 yerel seçimlerinden bu yana siz değerli muhtarlarımızla birlikte çalışıyoruz. Büyükşehir Yasası nedeni ile kısıtlı olan imkanlarımıza rağmen muhtarlarımız bizleri hep anlayışla, hoşgörüyle karşıladı. Hepinize tek tek teşekkür etmek istiyorum. Hiçbir muhtar arkadaşımız bizi zor durumda bırakmadı, yeri geldi ekiplerimizle birlikte kazma kürek çalıştı. Biz Kozan Belediyesi olarak bu gün burada bizimle birlikte olan 103 muhtarımızın hepsini bir aile olarak görüyoruz. Kozanımıza ne hizmet yapılacaksa hep sizlerle birlikte karar verdik, bundan sonra da sizlere sormaya devam edeceğiz. 3 buçuk yıllık belediyecilik dönemimizde hiçbir köyü, hiçbir mahalleyi siyasi tercihleri yüzünden cezalandırmadık, heryere eşit hizmet götürmeye dikkat ettik. Bu gün toplantımıza iştirak ettiğiniz, yek vücut halinde hareket ederek bize sahip çıktığınız, desteğinizi esirgemediğiniz için tekrar teşekkür ederim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  1.3 milyon esnafa 7 milyar, dört kişiye 18 milyar lira!


Merkez ve kırsal mahalle muhtarlarının geniş katılım gösterdiği program geç saatlere kadar devam etti. Programın ardından Başkan Öztürk muhtarlarla düzenli olarak bir araya geleceklerini de söyledi. Belediye Şantiye Şefliği, Park Bahçeler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ile İmar ve Şehircilik Müdürlüğü yetkilileri muhtarlara hizmetler konusunda detaylı bilgi verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın