Başkan Öztürk, Turgut Özal’ı Anma Törenine Katıldı

Başkan Öztürk, Turgut Özal’ı Anma Törenine Katıldı

Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk, 8.Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal’ın vefatının sene-i devriyesinde İstanbul Topkapı’da kabri başında düzenlenen anma törenine katıldı.

Vefatının 22.yılında Cumhurbaşkanı Özal’ı rahmet ve minnetle andığını ifade eden Başkan Öztürk, Turgut Özal’ın modern bir Türkiye yaratma yolunda her alanda büyük izler bırakmış bir lider olduğunu söyledi.

Başkan Öztürk, “Merhum Cumhurbaşkanımızın önderliğinde, kendisiyle birlikte yıllarca ülkeme hizmet etme şansı buldum. Sayın Özal, ülkemizin siyasi, ekonomik ve toplumsal alanlarda köklü değişimlerine imza atmış öncü bir liderdir. Demokrasi tarihimize yön veren, dünyada adından söz edilir bir ülke haline gelmemizi sağlayan merhum cumhurbaşkanı, büyük hedefler belirleyen bir devlet adamı olmuştur. Turgut Özal, aziz milletimiz tarafından, yaptığı hizmetlerle her daim rahmet, şükran, minnet ve dualarla anılacaktır. Bu vesileyle Sayın Özal’ı bir kez daha saygıyla anıyor, kendilerine Allah’tan rahmet diliyorum. Mekânı cennet olur inşallah.” dedi.

başkan öztürk turgut özalı anma törenine katıldı

Anma törenine 8.Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın ailesi, yakın çalışma arkadaşları, parti genel başkanları ve vatandaşlar da katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın