Başkan Öztürk’ten Başhekim Bayram’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Başkan Öztürk’ten Başhekim Bayram’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk Kozan Devlet Hastanesi Başhekimliğine atanan Asuman Seda Bayram’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Nöroloji Uzmanı Doktor Asuman Seda Bayram başhekimlik görevine geçtiğimiz hafta başlamıştı.

Başhekim Bayram’ı makamında ziyaret eden Başkan Musa Öztürk, kendisine yeni görevinde başarılar diledi. Başkan Öztürk göreve yeni atanan başhekim yardımcıları Sıla Yalçıntaş Dönmez ve Özgür Arıkan, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Sema Tetik ve Müdür Yardımcısı Ayşe Uçar’a da hayırlı olsun dileklerini iletti.

Kozan Devlet Hastanesi’nin yeni hizmet binası ile kapasitesinin ve hizmet kalitesinin arttığını belirten Başkan Öztürk; “Devlet Hastanemizin başhekimliğine geçtiğimiz hafta atanan Asuman Hanıma, başhekim yardımcılarımıza ve bürokratlarımıza hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Kozanımıza en güzel şekilde hizmet edeceklerine inandığımız hastane yönetimimize her anlamda destek vermeye hazırız. Genişleyen kadrosu ve yeni hizmet binası ile devlet hastanemiz sadece Kozanımıza değil çevre ilçelerimize de en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bloomberg’den Türkiye yorumu: Bölgesel resetleme gündemde
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın